Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltűnt a szírai aranyhörcsögöm...

Eltűnt a szírai aranyhörcsögöm a házamban hogy találjam meg?

Figyelt kérdés
Eltűnt a Szírai aranyhörcsögöm hol keressem vagy mit csináljak hogy elő jöjjön ma 3 hetes kis hörcsög.

#állat #szírai
2012. dec. 28. 10:14
 1/6 anonim válasza:
63%

Mikor tűnt el?


Amúgy velem is volt már sajnos ilyen, én egy hétig folyamatosan kerestem (a szobám ajtaját állandóan zárva tartottuk), de csak a tetemére akadtam rá az eltűnését követő nyolcadik napon, valami lehetetlen helyen, befészkelte magát az ágyam és a szekrényem közötti miliméteres résbe...

Ha nem találod meg gyorsan, akkor egyet mondhatok: eltűnt hörcsög döglött hörcsög.

2012. dec. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Csukj be minden ajtót és ablakot. A házban mindenki óvatosan mászkáljon, nehogy rálépjen. A hörik szeretnek mászkálni, de olykor elbújni is sötétebb helyeken. Ha a lakásban nem a fotelok kanapék és ágyak alatt kószál könnyen rátalálsz. Ahhoz, hogy előcsald használhatsz ételt is ilyen gyümölcsös hörcsögeledelt. Ha éhes lesz úgyis előjön.. Elkapni nem szerintem nem lesz könnyű. Sok sikert!
2012. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 albinonéger válasza:
Egyszerű kendbe magad a hörcsög vizeletével majd álcázd magad eegy 19. Századi bútornak és álj a szoba sarkába utána rakj a szoba közepére két db zsíroskenyeret az egyik legyen pirospaprikás a másik lila hagymás ezek után megvárod míg a hörcsög odamegy a zsíroskenyérért és ekkor te a duplacsövű puskával a két szemeközé DIRRR DIIRRR röviden ennyi
2012. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat de nem tudnátok valami erős szagű kaját ? O.o
2012. dec. 28. 12:32
 5/6 A kérdező kommentje:
MEGTALÁLTAAAAM :D
2012. dec. 28. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Hol volt a szökevény?? :D
2012. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!