Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hullik a nyuszim szőre?...

Miért hullik a nyuszim szőre? Miért szedi össze a szájában?

Figyelt kérdés
Kis lány nyuszim van, lehet így akar "Fészket" építeni vagy meg akarja enni? Össze szedem a szőrt és 10 perc múlva megint annyi van. Vedlene? Aztán meg a szájába gyűjti. Volt valakinek ilyesmi? Mit csináljak? köszönöm előre is. (szilvás gombóc meg egyéb "okosságok" illetve helyes írási "jó tanácsok" nem érdekelnek, köszönöm :) Értelmes választ szeretnék, mert fontos! )
2013. márc. 23. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kiprobálom, de tényleg szabad adni neki ananászt? Nem hallottam még soha..azt se hiszem , hogy meg eszi. :/
2013. márc. 23. 18:46
 12/15 anonim ***** válasza:

Lehet kapni Nager Malt szőroldó pasztát is pl. Fressnapfban!

Kérdés, h a nyuszid tépi magából a szőrt v pusztán mosdatja magát és ott marad? Mert ha tépi, akkor igen nagy az esélye az álvemhességre, amint lehet ivartalaníttasd!

Furminátort is érdemes lenne beszerezned, rengeteg szőrt ki lehet vele szedni!

2013. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Most szedtem ki és megint tele volt! Utána meg neki állt a szájával igazgatni , ki szedtem a szőrt erre rám morog. Meddig várjak, hogy ez most csak tavaszi vedlés vagy álvemheség?
2013. márc. 23. 19:00
 14/15 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy álvemhesség. Ha kifejezetten tépi, meg fészket építgetne, az biztosan álvemhesség. Ne szedd szét a fészked, mert a végén lesz egy kopasz nyulad. De hétfőn írány az orvos!
2013. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Xandirt lepontozták, pedig igaza van!

Ha fészket épít, védi, akkor igen valószínű, hogy álvemhes.

Meg kéne nézetned egy profi nyulas dokival, és átgondolni az ivartalanítást, mert a túltengő hormonok komolyabb szervi bajokat is okozhatnak.

2013. márc. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!