Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet egy kis vadászgörénnyel...

Lehet egy kis vadászgörénnyel együttaludni úgy, hogy az nem mászkál el este?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még kicsi, biztos elmászkál,mert többször felébred és visszaalszik, de ha a szobának van ajtaja akkor nem gond. Minden amit leverhet el kell rakni. Én abból indulok ki hogy nekem a kiscicám aludt egyszer kétszer a szobámba. Meg a páromnak van vadászgörénye, igaz ő nem szobába tartott, de ismerem a természetüket.
2008. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
én 10 éve a macskámmal aludtam mindig :) jobban tudta mikor kell a párnámra feküdnie mint én magam :) nemtom a vadászgörények mennyire tudnak igy megmaradni. elméletileg ők éjjel ténykednek,nem?
2008. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszadó vagyok. Ez igaz, a görikék éjszaka a legtevékenyebbek. De nem hiszem hogy gondod lenne vele. Mondom, a kismacskám is felébredt éjszaka, de vissza is aludt miután odaraktam a helyére. Meg mivel még pici, úgyis megbújik a helyén ahova rakod, lehet hogy abszolút nem is mászkál el. Aztán lehet h mégis elmászkál, ahogy az első válaszomba írtam. Akárhogy is fog viselkedni, nagy gondod nem lesz vele.
2008. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha még pici, én leginkább attól félnék, hogy összenyomom. :S Olyan kis lágy testük van.
2008. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) hát én azt olvastam a görényeről,hogy mindegyik 1 külön egyéniség...van amelyik éjjel aktívabb,van amelyik nappal...:D szóval nem tudom ,hogy az én görényem milyen lesz...nagyon szeretnék egyet de....addig nem veszek ameddig nem tudtam meg róla mindenféle hasznos infót. :)
2008. jún. 11. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan 4-5-6 hetessel lehet, de ha nagyobb én már gondolni sem mernék rá.. :)
2008. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!