Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy kis háziállatkát...

Szeretnék egy kis háziállatkát, degu, höri és perzsacica közül 1et. Mit javasoltok, melyik simogatható-szeretgethető kislénynek lehetnék megfelelő gazdija? Reggel korán indulok dolgozni, este 5-6 körül esem haza. Melyikük tolerálja ezt leginkább?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A cica semmiképp. a degu is nagyon társasági lény . talán a hörcsög bár azzal is foglalkozni kell:)
2009. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én a hörcsögöt ajánlanám. Nekem is volt. Hetente 1szer vagy 2szer kell kitisztítani+ hát enni adni neki minden nap. Ha reggel adsz neki magvakat estére is marad neki szerintem
2009. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát én degut és hörcsögöt tenyésztek. :)

Ahogy elmondtad, úgy igazán a höri jöhet szóba. Mert nekik annyi törődés nem kell, mint a másik kettőnek. + éjszakai állat, így amíg dolgozol, addig ő kialussza magát, és amire hazaérsz, tudsz vele játszani, babusgatni. És nem túl jól szocializáltak, így egyedül érzik magukat a legjobban, tehát még meg is éri. :)

Amúgy pontosan dzsungáriai törpehöriket tenyésztek, de a honlapomon leírtam degukról és hörikről is mindent. www.dzsungik.eoldal.hu

Bármelyiket is választod, jó állatkázást és szeretgetést kívánok! :)

2009. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Úgy értem, nem kell annyi kaja, stb.

2009. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem is hörcsög.Nagyon cukik és engedi hogy játszhassunk vele;)
2009. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!