Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a dzsungáriai...

Mi baja lehet a dzsungáriai törpehörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Már vagy 10 perce a sarokban ül és nem mozdul el onnan.Basszus most nézem kifeküdt!!Mi baja lehet???

2013. márc. 24. 20:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak azért mert van egy háza és mindig ott alszik de most miért nem?De most nézem lélegzik.Mi baja?
2013. márc. 24. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Lakik egy bácsi a szomszéd utcában. Állatorvosnak hívják.
2013. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Álmos?:D Az én hörcsögeim se mindig a házukba aludtak mikor még megvoltak,de hogyan fekszik? Ha lábakkal felfele akkor lehet van valami baja,vedd ki és vizsgáld meg nincse valami elváltozás rajta,ha nem javul vidd állatorvoshoz
2013. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is elég gyakran csinálja, próbáld meg megsimogatni... ha megrázza magát és elmegy játszani, akkor valószínűleg csak bambul. :)
2013. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak össze van gubolyodva az jó?
2013. márc. 24. 21:06
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak megijedtem hogy nem a házába van de akkor minden rendben van :)ugye?
2013. márc. 24. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
persze ! Az enyém egyszer eltűnt,kerestem egy darabig,de nem láttam sehol,volt egy ilyen kék kis mászóka szerű valamije,az alatt volt begubózva sehogyvse látszódott csak ahogy odanyúltam,kis drága ott aludt :D
2013. márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
él még?
2013. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak egy helyben gubbaszt, az nem jó. Lehet, hogy beteg. Ha nem javul az állapota, vidd el dokihoz. Egyébként mennyi idős? És ha kiveszed, nagyon le van lassulva a kezedben?
2013. márc. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!