Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma vettem a dzsungáriai...

Lorenzo98 kérdése:

Ma vettem a dzsungáriai törpehörcsögömnek műanyag itatót és attól félek hogy szét fogja rágni! Mert mikor betettem neki elkezdte rágni a műanyag itatót.! Szerintetek tönkre teheti és kifolyhat belőle a víz?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 15:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és néha a víz is csöpög. ez nagy baj?
2013. márc. 20. 16:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémből is csöpög a víz, ez ellen nem tudsz mit tenni. :/ Ha ketrecben van, akkor kívülre tedd az itatót, hogy csak a fém csöve érjen be a hörihez, így nem tudja kirágni. Ha terráriumba tetted, akkor úgy akaszd fel egy dróttal, hogy csak éppen hogy elérje, így nem tudja megrágni és kimászni sem rajta. Az enyémek is elkezdték rágni, de szerencsére időben észrevettem, és feljebb tettem, hogy két lábon állva érje csak el. Így most pont jó. :)
2013. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ketrcem van és már megoldottam mert fentébb raktam az itatót:DD és sok víz kicsöpög??
2013. márc. 20. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát... néha kis tócsákban áll. És viszi szét a talpaival. :/ De nem tudok mit csinálni. Az emeletre tettem az itatót, így a kicsöpögő víz nem a forgácsra megy, így nem fázik meg a höri. Azt próbáld ki, hogy mikor teleengeded vízzel, mielőtt rácsavarod a golyós részét, kicsit összenyomod, így a nyomás miatt talán nem csöpög annyira (én kipróbáltam, és ugyanúgy csöpögött, de több helyen ezt a javaslatot találtam).
2013. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2013. márc. 20. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha nagyon csöpög rakj alá egy tálat.
2013. márc. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!