Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy törpenyúlnak mit kell és...

Egy törpenyúlnak mit kell és milyen mennyiségbe kell enni adni egy nap?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én naponta kétszer, egy kis marék Versele Laga Cuni Complete-ot adok neki, és délután valami zöldséget.
2013. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Halottam olyat is hogy valaki levágja a körmét a nyuszinak azt milyen időközönként kell?
2013. márc. 25. 15:50
 3/4 anonim válasza:

naponta két szűk marék táp, de legyen előtte mindig széna, azt rágcsálja és koptatja a fogait, nem fog tőle elhízni.

Én 4 havonta vágom, óvatosan, ha nem olyan szelíd a nyulad akkor kérj meg valakit hogy fogja szorosan és óvatosan vagdosd le úgy hogy ne vágj bele a kis lila csíkba (majd látod mire gondolok, az az élő rész.)

2013. márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Széna és víz mindig legyen előtte, táp (Versele laga - cuni fit a minimum, inkább cuni complete) nagyjából napi 2× egy kisebb marék, kb. két havonta alma vagy körte ágak fogkoptatás céljából, ezek játékra is jók (semmiképp se dió vagy szilva, barack ág, az aranyeső főleg mérgező), esetleg nyalósó.

Minden nap kaphat kis zöldséget vagy gyümölcsöt.

2013. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!