Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért vakaróznak sokat a kis...

Evangelline kérdése:

Miért vakaróznak sokat a kis nyulak?

Figyelt kérdés
2 hetes kis nyuszijaink vannak, tisztán van tartva a ketrec, viszont mindegyik sokat vakarózik. Miért van ez?
2013. márc. 25. 20:46
 1/5 anonim válasza:
0%
hát mert még nem nőtt ki nekik túlságosan a szőrük, és szúrhatja őket a szalma, vagy pl vedd alapul ha leborotválod a pö@söd szőrét és nől vissza akkor te is sokat vakargatod a pö@söd mert szúr mikor nől vissza, lehet h nekik is szúr ahogy nől a szőrük!
2013. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen névvel inkább puncija van a kérdezőnek, nem põcse, de a lényeget valószínűleg így is értette. :D
2013. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
kettes, lehet igazad van, én nem vettem figyelembe a kérdező nevét! de akkor helyezzük át a szót pöc.sről pin.ára! :D
2013. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazatok van, nekem is viszket, amikor borotválás után kezd kinőni a puncimon a szőr...... :)
2013. márc. 26. 17:53
 5/5 anonim válasza:
kérdező, na ugye :D szerintem a nyulakkal is ez a helyzet :D
2013. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!