Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Panelba törpemalac?

Panelba törpemalac?

Figyelt kérdés
szerintem valami nagyon édesek.több helyen írják hogy lakásba is tartható ez igaz?ha én akarok venni egy ilyen kis malacot akkor honnan fogom tudni hogy amit eladnak nekem az tényleg törpemalac e és akkorára nő meg mint mondják?itt is vannak tenyésztők meg törzskönyvek?:D régóta nézegetem őket de most kezdett komolyabban érdekelni
2013. márc. 26. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nagy dög lesz, ne tartsd lakásba a disznó nem lakába való
2013. márc. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Én úgy tudom hogy néha előfordulhat hogy nem marad törpe hanem egy rendes nagy disznó lesz. Én nem tartanék lakásba disznót, mert bár van ilyen neki ez nem való. Nálam ez felér az állatkínzással.
2013. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, h van, aki tart lakásban törpemalacot, de az biztos, h a törpemalac sem marad nagyon pici.

Talán vietnámi csüngőhasúnak hívják a legkisebbet, ha jól tudom.

Az biztos, h szobatisztaságra nevelhető, ezt olvastam róluk korábban ill. TV-ben is volt. Azt ugyan nem tudom, h pl. annyi időt kibír-e, mint egy kutyus.

De az tény, h a malacok nagyon okosak, könnyebb tanítani őket, mint a kutyákat.

Ja és egész biztos létezik nálunk törzskönyv más néven származási lap, én mindenképp tenyésztőtől vennék a helyedben, ha kellően körbejártad a témát és úgy döntesz, h belevágsz :)

De szerintem az a legokosabb, ha rákeresel neten a tenyészetekre és egy tenyésztővel veszed fel a kapcsolatot, biztos mindent el fog mondani róla, ajánlja-e panelba v sem :)

2013. márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magyar törpemalacok 60 kilósra megnőnek, és igen sokáig élnek. Ha 40 év múlva is szerenél rosszcsont disznót a hálószobádban, csak akkor szerezd be.
2013. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan tenyésztőtől vedd, aki meg tudja mutatni a szüleit is, így biztos lehetsz benne, hogy mekkorára nő
2013. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!