Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 hörcsög vagy 1-2 tengerimalac?

2 hörcsög vagy 1-2 tengerimalac?

Figyelt kérdés
Beszereztem egy 95X50-es alapterületű ketrecet, de az olyan nagy volt egy tömblakásba, hogy lecseréltem egy 51X31-es alapterületűre. A gondom az, hogy 2 db tengerimalacot szerettem volna benne tartani, de ez kicsinek tűnik ennyinek, viszont párban jó őket tartani. Gondoltam, hogy akkor legyen hörcsög, de arról meg azt olvastam, hogy magányos állatok, és idősebb korukba meg is ölhetik egymást. Mindenképp kettőt szeretnék.

2013. márc. 29. 12:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy vegyek 1 tengerimalacot inkább?
2013. márc. 29. 12:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még két tengerimalacnak a 95x50-es is talán ha nagyon muszáj épp elég, nemhogy egy 51x31. Egyedül meg ugye nem tartunk tengerimalacot, ezért egyértelműen a hörcsögöt válaszd.
2013. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De hörcsögből kettőt? Vagy tengerimalacból egyet?
2013. márc. 29. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hörcsögöt vegyél, ha 2őt veszel vér fog folyni
2013. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a helyszűke miatt legyen a hörcsög. Nekem több van, külön tartva. a ketrecet meg is felezhetéd hogy a kettő egymás mellett legyen de ne érjék el egymást
2013. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A hörcsög magányos állat, TILOS őket együtt tartani. A tengeti malacok viszont társasak, szóval abból kettő kell. Egy hörcsögöt tarts a ketrecben, ha nem túl nagyon a rácsok neki.
2013. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a tengerimalac szállítóboxa körülbelül ekkora...

Legalább két malac érzi jól magát, egy minimum 100*50-es ketrecben, amíg kicsik (de ez nem sokáig tart), talán elvannak egy 80*50-esben is, de akkor kell egy kifutó és sokat ki kell venni őket a ketrecből rohangálni.

2013. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Kettő hörcsögöt nem lehet tartani. És egy ekkora ketrecbe tehát mehet EGY hörcsög. Sajnos nem lehet tovább ragozni.
2013. márc. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy aranyhörcsögnek jó ez a ketrec, de mérd meg a rácsközöket, enyém 2 cm-en átfért.Az én ketrecem is ekkora. De tengerimalacoknak nagyon kicsi, nekem kettő van egy 80*45 cm alapterületűben, plusz van egy kifutójuk, ahova mindig kimehetnek, az is 80*45 cm alapterületű.

És olvass utána a tartásuknak, mert ez nem úgy megy, hogy te mindenképp 2 állatot szeretnél, egy pici ketrecben, vagy akár beraknál egy tengerimalacot egy ekkora ketrecbe.

2013. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát én mindenképp malac párti vagyok de egy ekkora ketrecbe nem férne el két mali mert ugye MALACOT SOSAM TARTUNK EGYEDÜL!!! szóval hörcsög
2013. márc. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!