Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok nekem mondani kisálla...

Tudnátok nekem mondani kisállatot ami házban tartható, lehet vele foglalkozni és a gyerekekre sem veszélyes?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Plüss.
2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az "értelmes választ"!
2013. ápr. 3. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Más nem jutott eszembe szívesen! :)


Esetleg választási tengerimalacot ha veszel. Könnyen kézhez tudod szoktatni úgy, hogy ne harapjon illetve csipkedjen. Ha nagyon azt akarod, hogy gyerekre ne legyen veszélyes akkor mindenképpen választási állatban gondolkoznék. minden állatot meg lehet szelidíteni ha elég időt töltenek vele és nincs elhanyagolva. én ajánlom a nyuszit is és a csincsillát is. Mindegyikben volt részem, és van is.


Mindegyik választás után került hozzám. A nyúl kb olyan mint egy kutyus ameddig takarítom a helyét kint szaladgál majd szólítom a nevén felugrik a lábamra és be a helyére. :)


A csincsilla meg végig a nyakamba ül. :)

2013. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Cica, nyúl/törpenyúl, két-három tengerimalac, degu, csincsilla, kutya.
2013. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ajánlani tudom a dzsungáriai törpehörcsögöt. Ha egész kicsi korban választás után visszük haza hamar megszokja a kezet, a helyet és nagyon kis aranyos. Bár mivel picik, hamar megsérülhetnek. Nekem most két patkányom van, ők már nagyobbak lesznek ha megnőnek. Ha megszokja a gazdit kiválóan alkalmazkodnak, nagyon értelmesek, okosak. Be is lehet tanítani őket. És nem kell félni nem a csatornapatkányhoz hasonlítható.
2013. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Törpenyulat nem ajánlom. Nekem az van, tudom, mit beszélek. Tengerimalac jobb, mert kevesebbet kell a lakhelyén kívül töltenie, és kisebb is, jobban gyerek kezébe való. Ha nagyon odafigyelőek tudtok lenni, akkor még jó lehet a teknős, hiszen nem szőrözik, és kevesebbet fogyaszt, mint a tengericoca. Persze, mindig azt nézd, hogy a közeletekben milyen állatokra szakosodott orvos van, mert ez az egyik legfontosabb szempont.
2013. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Én az afrikai csíkos fűegeret ajánlom. :) Egyáltalán nincs egérszaga kedves és egyáltalán nem harapós,a 4 éves unokaöcsémnek is bátran a kezébe adom,mert nagyon türelmes kis állat.Engem sosem harapott még meg egy sem pedig már 7 éve tartok ilyen egereket. :) Ilyenek:

[link]

2013. ápr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

"Törpenyulat nem ajánlom nekem az van.."


Ha megfelelően gondozod szelidíted egy 3 éves gyereknek nem kell tőle félni. viszont Tengerimalac? Megmozdulsz a szobába és ujji ujji ujjii? :D Egy idő után idegesítő. Bár ki, hogy bírja. :)


Ha rendesen van az állat gondozva és törödve vele akkor egy szelíd állatkát kapunk. :) Nyugodtan lehet nyuszi is.

2013. ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hány évesek a gyerekek. Mert egy két éves csak nyomkodja az állatot, amire az harapással válaszol...
2013. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet vele foglalkozni???"


Minden állattal KELL foglalkozni...

2013. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!