Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire visel meg egy nyuszit...

Mennyire visel meg egy nyuszit az, ha nem vagyok otthon?

Figyelt kérdés

Minden estét együtt töltök vele, de holnap máshol szeretnék aludni. Így kb délben el kell indulnom, és vasárnap este érnék haza.

Szerintetek felfogná, hogy nem vagyok vele? Mit érezhet vajon?

A család többi tagja itthon lesz, de hát ők nem foglalkozna vele úgy, mint én, csak adnak neki kaját.


2013. ápr. 5. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
marhára nem fogja érdekelni ha lesz előtte kaja, felfogja, hogy nem vagy vele, de nem ember, nem lesz baja tőle
2013. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
kb leszarja
2013. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha a többiek kiengedik futkározni meg néha megsim9izik akk téll lefogja tojni hogy nem te vagy de ha csak enni adnak neki akkor sztem meg lesz sértve :)

mikor én elutazok 5-6 napra a szünetekbe akkor apa van vele itthon és ő is ugyan ugy foglalkozik vele így nem nagyon bántja a lelki világát hogy távol vagyok tőle :)

2013. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim is tök jól el van nélkülem. Sőt majd ha egyetemre megyek, akkor minden héten 5-6 napot kell nélkülöznie. Ne aggódj, nem fog lelkileg összetörni.
2013. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!