Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány kis hörcsög születik...

Hány kis hörcsög születik átlagosan szíriai és dzsungáriai hörcsögöknél? Mi a tapasztalatotok az alábbi állatokkal?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi a tapasztalatotok az alábbi hörcsögökkel?

És még egy kérdés, mindenhol máshogy olvasom, azt, hogy hány centis egy szíriai aranyhörcsög. Ha valaki tudja, akk írja meg légyszi kommentbe.



2013. ápr. 5. 18:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem dzsungáriak vannak húsvétkor született 5pici! :)
2013. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hobbiból van 2. Ugy volt hogy egyneműek aztán kb egy évesek és husvétkor születtek a picik akkor derült ki hogy nem egyneműek.majd elajándékozzuk szerintem őket! Nem tudom mi az azonositos..
2013. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én hobbi tenyésztő vagyok :) Dzsungáriait tenyésztek.

Azok olyan 2-12 kölyköt szülnek de az átlag 4-8 kölyök.

Az aranyhörik többet kölykeznek, olyan 8-10 az átlag.. De előfordul 12 is szintén.

A törpékről tudok írni igazából.

2013. ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyes vagyok! Köszi de nem. Lehet a picikböl is tartok meg ha hozzám nő valamelyik! :)
2013. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Stella8 válasza:
46%
szia. Nekem május 27-én születtek dzsungária törpehörcsög kölykök.7 pici született, de sajna csak 6 maradt életben, de a várttal ellentétben nem megették az életképtelen kölyköt hanem mikor almot cseréletem nekik kihozta az ólból és lerakta a terrárium közepére ahol már nem volt alom. Érdekes volt. Amit az interneten olvasol nem mindig úgy van ahogy írják, persze van közte érdekes dolog is....a legfontosabb hogy a szülők azonos fajtájú legyen ( tehát pl: anya dzsungáriai akkor az apa is legyen az) mert ha nem így van akkor nagy verekedésnek lehetsz szemtanúja. mivel mindkettő igen területvédő! a szíriai 13-18 cm hosszú. a dzsungáriai pedig 6-11 hosszú és átlagosan 4-6 kölyköt ellenek, de nem kizárható az ennél nagyobb számú alom sem, de mivel csak 8 emlője van ezért annál több kölyköt nem tud táplálni. remélem tudtam neked segíteni.
2013. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Uccsó! akkor is verekednek, ha ugyanolyan fajtájúak. NEM kell szaporítani őket!
2013. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mért nem????
2014. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert a tenyésztők ellátják az országot hörcsöggel, akinek kell az tapasztalt, tanult, felkészül tenyésztőtől vegyen hörcsögöt, ne kereskedésből, szapordákból!

Sokkal jobban jár, mert nem vihet haza terhes, beteg, harapós, vad, ideggyenge, beltenyésztett, hörcsögöt.

2014. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Ez mind jó és szép de én pl egy kis városban lakok ahol nemhogy tenyésztők, de még allatkereskedés is csak 2 van....és én vettem már ott torpehorit nem volt vad szelíd volt és már 2 éves lesz ugyhogy nekem meg szerintem sok másnak is jó az állatkereskedésből való höri is..nemfogok azért pl 100kmeket utazni h vegyek egy horit...foleg h kocsink sincsen
2014. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sok tenyésztő utazik vidékre, nem csak Pesten vannak tenyésztők és többen vannak, akik kilométereket utaznak egy-egy hörcsögért. :)
2014. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!