Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a tapasztalatotok a szíriai...

Mi a tapasztalatotok a szíriai aranyhörcsöggel?

Figyelt kérdés
Akinek bármilyen tapasztalata van az írjon egy kommentet. Akik nem értenek hozzá azok légyszi mellőzék

2013. ápr. 7. 16:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindent találsz ezzel kapcsolatban a neten, ha akarsz.
2013. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
értem, köszi csak gondoltam, itt tapasztalt emberek is vannak, nem csak olyanok, hogy ez is jó az is jó, hanem olyanok akik el tudják mondani, hogy nekik mi a tapasztalatuk....
2013. ápr. 7. 17:04
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy,és nagyon szerettem.Nagyon aranyos állatok,érdemes tartani szerintem.Én ketrecben tartotta ,de ugyanúgy lehet terráriumban is.Talán csak annyival jobb a ketrec,hogy lehet neki berakni faágakat,amin mászkálhat.Terráriumban,csak akkor ha a tetejére tudsz rakni egy rácsot vagy elég magas ahaz hogy kine szökjön.Mulatságos állatkák.Szaporításról nincs tapasztalatom mert csak egy volt.Zöld növényeket,gyümit,zöldséget esznek.Ha mindennap kap lédús gyümölcsöt itató se kell.Legalább is az enyém nem ivott,elég volt neki az a folyadék amit a gyümiben talált.Nem túl nagy a mozgásigényük,de jóha napi 30-45 percet kiveszed.Zseretik a hörikereket is,egész éjjel abba rohannak.:D
2013. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
értem, köszi az utolsó válaszolónak, nagyon sokat segítettél... tényleg köszi
2013. ápr. 7. 17:39
 15/16 anonim ***** válasza:
(13-as vagyok)Még annyi,hogy a hörcsögöknek gyártott ,,labdában"is lehet óket futtatni.Biztos ismered,gömb amibe belelehet rakni őt,és fut benne,de nem egy helyben,ugyanúgy mozog.Na mindegy,tuti ismered.Hasznos lehet,ha félsz,hogy bemegy az ágy alá,szekrény mögé,sütő mögé(!),stb.Ha bármi kérdésed van írj vissza,megpróbálok segíteni!:)
2013. ápr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy részletekben írom,de utána jutnak eszembe a dolgok...bocs... Azt is kérdezted mekkora ketrec kell...Pontosan nem tudom megmondani,de mivel a szíriai aranyhöri valamivel nagyobbacska a többinél,kb.40-45x40-45cm elég.Beépített emeletek teljesen feleslegesek,te is tudsz csinálni faágakból.Csak akkor harap ha oka van rá,pl.rosszul fogod meg.Akkor se óriásit,először figyelmezted.Ha foglalkozol vele,igazi barátod lehet,szelíd,nyugodt,kiegyensújozott,hosszú(3-4év)életet élhet.Ügyelni kell a fogkoptatásra.Ha az állatnak túlnő a foga,bele is pusztulhat mert nem tud enni.
2013. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!