Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális, ha ennyire megsajnál...

Normális, ha ennyire megsajnáltam azt a kis hörcsögöt?

Figyelt kérdés

11/L

Láttam egy videót a TV-ben, hogy a mókuskereken fut nagyon nagyon gyorsan a hörcsög, és nem bírja tartani a tempót, és lerepül onnan miután még párszor megfordult. Nagyon sajnálom őt, pedig nem vagyok olyan tipus.


2013. ápr. 7. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem nem normális, csak egy hörcsög, vannak nagyobb gondok is a világban, tudom le leszek pontozva, de akkor is..., emberek hallnak éhen...
2013. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt a kereket általában ő maga hatja... :)
2013. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen, le leszel pontozva... Mert egy érzéketlen ember vagy. Semmi empatikus képességed nincs. Ő is érző lény, mégha 20-szor kisebb is nálad...
2013. ápr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt a vidit én is láttam. Szerintem nagyon cuki. :D De persze sajnálom is, de semmi baja nem lett. A kereket ő hajtja, ő dönti el, hogy mennyivel száguldozik benne.
2013. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel tisztában vagyok, hogy érző lény, de tudod amíg napont tizezrek halnak meg háborúban, éhínségben, betegségben addig nem egy hörcsög a legfontosabb, legalábbis szerintem
2013. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért a gép előtt osztod az észt és miért nem egy segélyszolgálatnál dolgozol egy menekülttáborban Afrikában?
2013. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
szerintem nem csak Afrikában vannak ilyen emberek....
2013. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze hogy normális ha megsajnálsz egy hörcsögöt! Nagyon aranyos állatka és semmi bajod nincs ha megsajnálod... akkor lenne baj ha nem sajnálnád meg...
2013. ápr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen megsajnáltad, sajnáltál már meg hajléktalant az útszélén? Vagy egy gyermeket akinek nincs mit ennie? Vagy egy idős bácsit aki nem tud befűteni a házába mert nincs tüzelője? Na szerintem ezek kicsit előrébb valóak mint egy kis hörcsög..., persze tudom le leszek pontozva, de azért vannak ennél fontosabb dolgok is
2013. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én felpontoztalak, ne aggódj. Én is sajnálom, de ez nagyon senkit nem érdekel...
2013. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!