Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tegnap eltört a tengerimalacom...

Tegnap eltört a tengerimalacom lába. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap beakard a ketrecbe, ahogy ugrott be, nagyon sírt, én szabadítottam neki ki. Nagyon fájt neki, nem bírt ráállni. Állatorvoshoz már nem tudtam elvinni. Ma letettem a földre, és biztos vagyok benne, hogy el van neki törve. Be van dagadva, lila neki, és látszik, hogy nagyon fáj, rá sem bír álli. Ha ölembe veszem, akkor is csak lóg neki :( Enni szerencsére eszik rendesen, de nem mozog, egész nap egy helyben fekszik, látszik, hogy nagyon fáj neki. Állatorvoshoz ha elvinném, tuti elküldene röntgenre, uh már a röntgennel akarom kezdeni, igaz a közelünkben nincs, de ez engem nem érdekel, elviszem akár a világ végére is, csak gyógyuljon meg. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan működik ez? Miskolcon gondoltam valahová, hogy elviszem. Időpontot kell kérni? Mit fognak vele csinálni? Valahogy sínbe tudják neki tenni? Nagyon sokba fog kerülni? Meg fog gyógyulni? Kérlek segítsetek minél hamarább. Már holnap szeretném vinni, remélem még nem késő :(

2013. ápr. 10. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Figyelj mi ezt honnan tudjuk? hívd fel az orvost és megmutja, amúgy fel fog épülni a malacod, igaz nem lesz olyan mint régen
2013. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem veszi fel a telefont. Hátha van valakinek ebben már tapasztalata. Nagyon el vagyok keseredve. Meg még ha valaki tudna segíteni, BAZ megyében melyik a legjobb kisállat orvos? Akár Miskolcon, Barcikán... Miskolci Állatkórház, vagy Népkerti? :(
2013. ápr. 10. 17:34
 3/21 anonim ***** válasza:

Itt van két miskolci, egy pataki és egy felsőzsolcai orvos telefonszáma, e-mai címe, próbálkozz!


[link]

2013. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Aki még tud esetleg valamit, kérem segítsen.
2013. ápr. 10. 17:57
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hol laksz BAZ megyén belül, de pl. Mályiban is van röntgen:

[link]

2013. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ózdon lakom.
2013. ápr. 10. 18:53
 7/21 anonim ***** válasza:

Sajnos a tengeri malacok nagyon érzéken állatok. Ha nem viszed hamarosan orvoshoz, belehallhat.

Nekem 6 malacom volt, de én egyikkel sem jártam így, viszont az uncsi tesóm ugyan így járt a malackájával, de nem vitték orvoshoz, és másfél hét múlva meghalt.

De hallottam olyanról is, hogy beforrt a csont a kis malacnak, de utána nem tudott vele úgy futkározni, mert rosszul forrt be. Ha meg nem mozog, attól is beteg lesz!

2013. ápr. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos nem mozog. Nekem is 4 malackám van, ritkán mikor ugranak be, be szokott akadni nekik, de hogy ennyire... Elviszem ma mindenképp valahová, nem szeretném, hogy meghaljon :(
2013. ápr. 11. 07:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Minden órával közelebb vagy ahhoz, hogy rosszul kezdjen el összeforrni a lába, még akkor is, ha nincs elmozdulva a csont. H a nem mész időben, lesz egy sánta malackád, és ezért majd magadat okolhatod. Ha túléli.
2013. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hívd az egyetemen Pazár Pétert és kérdezd meg, hogy ki a legjobb Egzotikus doki felétek. Debrecenben tudok egy nagyon jó rendelőt, de lehet kozelebb is. Fájdalom csillapitot is tudsz neki szerezni, ha megmondja mi és mennyi kell. Ha nem eszik, pépesített zöld rudacskát töltsél bele pipettával.
2013. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!