Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A versele laga cavia crispy...

A versele laga cavia crispy mennyire jó táp?

Figyelt kérdés
A többi versele laga táp nagyon drága, ez meg jó árban van. Szerintetek ez is jó?

2013. ápr. 13. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
nem. egyáltalán nem jó.
2013. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
A versele laga mint márka elviekben jó, én a versele laga cavia complete táppal etetek, eddig erről a tápról csak jót hallottam és olvastam, a malacok is szeretik, és nem tudják kiválogatni, mert pelletált. A crispy-vel az a baj, hogy könnyen kiválogathatják a nekik ízlő falatokat, a többit meg otthagyják. Szerintem etess coplete-tel, az igaz, hogy elég drága, 500 gramm 1000 forint a Fressnapfban, bár a héten akciósan láttam 700 forintért ott, be is vásároltam belőle, így kettő árából kijött három. Nekem két malacom van, és nem minden nap kapnak tápot, így egy hónapra elég nekik az 500 grammos kiszerelés. Nem spórolás miatt nem kapnak, ezt egy szakértőtől hallottam, hogy ő így eteti a sajátjait, hogy nem minden nap kapnak a tápból.
2013. ápr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez rágcsálnivaló=nasi, nem táp, tehát nem megfelelő.
2013. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig az van ráírva hogy teljes értékű eledel tengerimalacoknak. DE akkor milyet vegyek? Completet és prot biztos nem.
2013. ápr. 14. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor Fit-et, talán Nature-t
2013. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az mennyibe kerül? Sokkal többe mint a crispy?
2013. ápr. 14. 18:12
 7/7 anonim válasza:
Én crispy-vel etetek már fél éve és nekem bevált.Szeretik is,nem is túl soványak és nem is túl kövérek tőle(tehát jó súlyban vannak) és bajuk sem volt tőle,sőt elvittem ellenőriztetni az állatorvoshoz hogy, minden rendben van-e és a doki szerint teljesen egészségesek:-)Ja egyébként két fiú tengerimalacom van.
2013. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!