Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Versele Laga hamster classic...

A Versele Laga hamster classic megfelelő táp egy törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen fajta hörcsögnek?

A szíriainak biztosan szüksége van még állati fehérjére (pl. szárított kukac, szárított hal) , ha a tápban nincs (még nem láttam olyat, amiben van). A többi hörit nem tudom.

2013. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem igen, nekem más fajta van ugyan, nem tudom a nevét, kb. mindenhol kapni, zöld masszív zacsija van :)

én szoktam neki adni almát, a többi gyümit/zöldséget nem is nagyon eszi meg. néha kap szotyit pluszban (SÓTLAN!!!) meg múltkor vettünk neki olyat, amiben szárított gyümik vannak, hörcsögöknek, az nagyon tetszett neki! több, mint egy éves, szóval gondolom így jó neki.

2013. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok, enyém dzsungáriai
2013. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2013. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jajj, hülye vagyok, látom, hogy törpe höri, akkor biztos nem szíriai.

de ezen belül is van több féle, pl. roborowski, dzsungáriai..

2013. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megfelel! Mellé még adj neki zöldséget, gyümölcsöt, és heti 1-2 alkalommal pici darab (fél körömnyi) kemény sajtot/tejfölt/túrót a fehérjebevitel miatt.
2013. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A tejföllel vigyázz, a benne lévő zsír miatt mehet tőle a hasa, a kefir talán szerencsésebb ilyen szempontból.
2013. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dzsungi és azt tudom hogy fehérjét ( keveset ) és zöldséget kell adni. egyébként köszi
2013. jan. 16. 17:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó kaja,az enyém is ezt eszi,próbáltam más ennivalókat is,de azoknak a felét általában kidobtam,mert nem szerette,de ezt mindig megeszi az összeset.
2013. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!