Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek milyen kisállatot...

Szerintetek milyen kisállatot válasszak? nem tudom milyet válasszak gondolkodtam a nyuszin a tengerimalacon de nem tudom. olyat szeretnék -amit lehet simogatni -ami nem nő túl nagyra -amit tud nevelni egy 13 éves

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 14:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem azért mondtam hogy lehessen simogatni hogy egész nap csak simogatom és nem törődök vele arra gondoltam hogy szelíd barátságos és kis szőrmók legyen.hörcsögöm már volt és már még egyet nem szeretnék
2013. ápr. 16. 18:50
 12/16 anonim ***** válasza:
65%

két egynemű tengerimalac (egyedül nem lehet tartani!) egy minimum 100 cm hosszú ketrecben.

nem olyan macerás, mint a nyúl, és jól elvannak, amíg suliba vagy. :D

2013. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyuszi! Én is ennyi idős vagyok. Nyuszit tartok és egyedül is elboldogulok vele. Nagyon aranyos lények jól tűrik ha simogatják őket és nem hangosak. Szerintem te is könnyen tarthatsz nyuszit ahogy én is :)
2013. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Csak szólok a nyulat egyedül is lehet tartani így is elvan. :D
2013. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tengerimalac!Én is 13 éves vagyok.Volt nyuszim is, az is aranyos.A mostani 2 tengerimalacom már a 2. duó az elsőket felnőttként kaptuk, mégis a cocák nőttek jobban a szívemhez.
2013. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a tengerimalacot mondanám

De mindenképp párban kell tartani

Sajnos nekem csak egy van de nagyon cuki imadom ot :)

Tud trükköket és nagyon vicces dolgokat szokott csinálni :)

En gondozom es szerintem nem bonyolult munka és nagyon szerethető kisállatok

Volt nyuszim is sajnos ő 4 évig élt :(

De ő nem volt olyan szelíd mint a malackám

De ez természetesen a neveléstől függ

De ha meg nem választottál akkor én a malit javasolom :)

2017. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!