Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik állatot ajánlanátok és...

Melyik állatot ajánlanátok és miért? Törpe nyúl, csincsilla vagy patkány-ezeken gondolkodtam eddig.

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 17:40
 1/9 anonim válasza:
Patkány de csakis albínó :)
2013. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ja és azért mert okosabb mint a másik kettő
2013. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) még a deguról is elgondolkodtam.
2013. jan. 7. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Patkány, azért mert okosabbak, ragaszkodóak és borzasztó aranyosak amikor játszik velük az ember. Persze belőlük legalább kettőt kell tartani, mert egyedül depressziósak lesznek. Én hobbitenyésztő vagyok, szóval ha van róluk kérdésed nyugodtan írj egy üzenetet. Január végén lesznek kicsik nálunk, szóval még tudok is adni, ha a patkány mellett döntesz. :)
2013. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm:))
2013. jan. 7. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha kezdő állattartó vagy, akkor patkány. Ők elég okos, mégis praktikus háziállatok. Aztán ha szeretnél több kihívást az életedbe, akkor 3-5 év múlva választhatsz egy balhésabb utódot. :)

Nyuszi is akaratosabb, ötlet gazdag ha elhanyagolod, de a degu és a csincsilla kifejezetten rosszul bírja a tartáshibákat. Hatalmas a mozgásigényük, nyáron hűteni kell őket, ha rossz tápot választasz beteg lesz...

Nézz utána a tenyésztők honlapjain, és tudni fogod, kivel szeretnél együtt lakni.

2013. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem vagyok kezdő. Már voltak hörcsögeim és nyulaim is:))
2013. jan. 8. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Patkány 100%!!

Nekem is van és ök a világ legjobb kisállatai!

Ha egy olyan állatot szeretnél ami okos,aranyos,és nem a kajáért szeret akkor patkány!:)

2013. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2013. febr. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!