Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nemű vagy külön nemű...

Révész Putricselli kérdése:

Egy nemű vagy külön nemű törpehörcsögög jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés

Szeretnénk két testvér hörcsögöt venni és nem tudom .hogy melyik neműek jönnek ki egymással inkább.

Köszönöm :)


2013. ápr. 18. 14:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%

Köszi, hogy lehülyéztetek és lepontoztatok.. :)

Együtt adom el őket és együtt is tartom őket, mivel kijönnek egymással.. LÉTEZIK ilyen amikor együtt nőnek fel DE NAGYON RITKA... Nem kell elhinni, le is lehet pontozni, nyugodtan ;) Volt már olyanom is, hogy apuci MIUTÁN ELKÜLÖNÍTETTEM A NŐSTÉNYTŐL!! És a kicsik elválasztósak lettek elfogadta őket! Nyugodtan pontozzatok le és hülyézzetek le bátran. Én tapasztalatból írtam... Nem kell elhinni sem megfogadni ;) Az én tapasztalatom.. Nem is tudom minek osztottam meg...

2013. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, mert semmi értelme nem volt... :/
2013. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

8. vagyok.


Nem írtam sem hülyeséget, sem marhaságot!

Ez már megtörtént eset és nem lett belőle semmi rossz!

Szóval...

2013. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
De hörcsögöket egyedül kell tartani, mert a tesók is agresszívan reagálnak egymás jelenlétére, ha az ivarérett kort elérik. Szerintem te inkább szaporító vagy, és tenyésztőnek mondod magadat...
2013. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem, mit nem lehet azon érteni, hogy ivarérettek ÉS nem bántják egymást.. De mindegy is.. :)
2013. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
21%
Sőt! Várjatok csak, mindjárt megmondom nekik, hogy "Hé, hörikéim ti magányos állatok vagytok, nem tudtátok?? Vesszetek már össze, az ég szerelmére!!" ;)
2013. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
34%
ösze fognak maguktól is nyugi:)
2013. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja, utolsó. Végre egy értelmes lélek eme földön. :D
2013. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%
nem értem miért nem lehet felfogni, hogy a hörcsög MAGÁNYOS állat
2013. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Már 5 hónapja vettem két lány tesó dzsungária hörcsögöt és nagyon jól megvannak egymással,együtt mókus kerekeznek meg alszanak és még egyszer nem morogtak rá egymásra, úgyhogy én is állítom, hogy vannak olyan hörcsögök amik kifejezetten szeretik más hörcsögök társaságát és nem öli meg egyik a másikat.
2013. szept. 28. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!