Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalt cicatartóktól...

Tapasztalt cicatartóktól kérdezem:Ha különböző nemű cicák együtt nevelkednek föl, egymással ugye nem párosodnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem. Még a testvére, szülők-gyerekek is.

Ez ösztön nem neveltetés kérdése.


Ivartalaníts.

2009. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem nézzik,hogy tesók,rokonok,barátok,anya.apa!

Persze,hogy ugyanugy párosodnak =)

2009. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az utcáról fogadtunk be évekkel ezelőtt 2 hajléktalan cicát. Az egyik egy öregebb nőstény,a másik pici kisfiú. Hát' ne tud meg mit műveltek hónapok múlva!A leányzó éjjelente olyan hangosan "kellette" magát, hogy nem lehetett tőle aludni. Amikor meg nagyfiú lett a pici.....hát.....Szóval nagyon gyorsan ivartalanítani.
2009. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok mást írni, mint az előzőek. Párosodni fognak a fajfenntartó ösztönük miatt. Azonnal ivartalanítani kell őket!
2009. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem is tudom nekem egy kandúr és egy 1 hónapnyival öregebb lánycicusom nem párosodnak,együtt nőttek fel.
2009. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Az én cicáim sem párosodtak,soha!
2009. máj. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne ebből indulj ki. Az esete 99 százalékában párosodni fognak. (Nekem is volt lánycicám, akit a saját tesója fedezett, mert ki volt írva a műtét, csak kicsit előbb elkezdett tüzelni. Vemhesen műtötték meg)
2009. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
de miért van hogy 2 évvel fiatalabb (a kandúr 3éves) "kismacskát" akar fedezni?
2009. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha ivarérett és tüzel a nőstény, akkor a kan be akarja fedezni. Tök mindegy melyik hány éves. Ez nem szerelem és tetszik-nem tetszik. Ösztön.
2009. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
95%
A mi macskáink két tesó voltak, és lett egy közös "gyerekük", aki baromira idióta lett (nem pozitívan) az egyetlen macska lett akit nem tudtam megkedvelni. Azóta szabály hogy csak ivartalanított cicákat tartunk, akár fiú akár lány (volt).
2009. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!