Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörim nem akar kijönni a...

A hörim nem akar kijönni a házából mit csináljak?

Figyelt kérdés
van 2 aranyhörim anya lánya már 6 hónapja vannak együtt és a kissebikv nem akar kijönni a házból,de enni eszik rendesen csak nem mozug és tüsszögö hangot ad ki magából !nem tudjátok hogy mi lehet a baja ?? segítsetek légyszi!!
2009. szept. 24. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Holnap vidd el dokihoz, lehet huzatot kapott, és megfázott. Nem volt szeles a szobádban, vagy nem szellőztettél véletlenül?

Én ezt tenném, ha a hörim tüsszögne... elvinném, mert biztos ami biztos, utána életem végéig utálnám magam, ha a felelőtlenségem miatt halna meg:(

2009. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem jön ki? Csöngess be neki - 2x! Azt fogja hinni hogy a postás hozta a segélyt és kijön.
2009. szept. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vidd el dokihoz, megfázott! nekem a tengerimalacom járt így, akkor 1/16-od algopirint kellett lenyomni a szájába... mondjuk ez jó rég volt (majd 20 éve) és nem is élte túl..
2009. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje tüsszög? Előfordulhat, hogy tényleg huzatot kapott, de az is, hogy allergiás. Sajnos van ilyen. Nekem az egyik tengerimalacom és egy hörcsögöm volt allergiás a fenyőforgácsra, meg a citromillatúra is. Szerintem is vidd el állatorvoshoz, ő jobban ért hozzá, mint mi.
2009. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha mindenki azt írja, amit én, akkor miért kellett 50 százalékra lepontozni? Első voltam.
2009. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a hörim terráriumban van és a polcon teljesen huzaT mentes tehát huzatot azt nem kaphatott amúgy egy olyan jó hete tüsszög és nem toom hogy mi lehet a baja!=(
2009. szept. 26. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy a höridnek nincs e valami baja, mert ha piros daganatokat találsz rajta jobb ha elviszed állatorvoshoz, kulonben a betegségbe bele is pusztulhat.
2009. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kösziab a válazokat olnap elviszem állatdokihoz(remélemn meg gyógyul) 8)
2009. szept. 30. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó sokat vártál, mire rájöttél, hogy tényleg doki kell neki... és? Mit mondott a doki?
2009. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó voltunk dokinál és észre vette h gennyes a füle és be van gyulladva,de szerencsér adott rá gyógyszert és azt mondta ha minden nap használjuk a gyógyszert akkor meggyógyul!!=)
2009. okt. 2. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!