Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ha a hörcsögöm...

Normális ha a hörcsögöm megeszi a vattát a házából?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy hörcsögöt és a ketrecéhez adtak egy csomag vattát, hogy rakjak bele egy kicsit a házába. Bele is raktam de lelkesen falatozik belőle. Ettől lehet valami baja? És mit csináljak?
2011. febr. 20. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen fajta a hörcsid?
2011. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak nem ha azt mondták h. tegyél be neki: D
2011. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb. Fészekanyagnak inkább natúr (nem illatosított, nem színes) papírzsepit, papírtörlőt vagy szénát tegyél be, ezektől biztos nem lesz baja, ha megeszi.
2011. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekünk aranyhörink volt és mikor kivettük az ágytakaróra akkor elkezdte tépni az ágytakarót és a pofazacskójába gyűjtötte belőle a pihét benn a hején meg kiköpte...Ugyh ez nem baj...ezt csak így télen csinálta nekünk. És lehet venni direkt erre a célra ilyen len izét..nem tudom pontosan mi volt az olyan volt mint a vatta és átlátszó zacskóban lehetett kapni..
2011. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! aranyhörcsögöm van, és ez is olyan spéci vatta vagy mi ami nem olyan amit az emberek használnak
2011. febr. 20. 17:52
 6/6 dj borsoszem válasza:
szerintem vedd ki mert még valami baja lesz pl a gyomra megtelik vattával
2012. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!