Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Pennyben és Teschoba lehet...

A Pennyben és Teschoba lehet kapni szállítóboxot tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
csak mert ít írták : [link]

2013. ápr. 20. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
(Ez két évvel ezelőtti fórum.) Pennybe nem járok, de Tescoban még nem láttam hordozót, talán a Pest környéki óriásokban lehet, de a vidékiekben nem.
2013. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
tudom h nem frissek a válaszok és én sem láttam még egyikben sem de azért köszi!
2013. ápr. 20. 18:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam a TESCO-ban olyan boxot, ami pont jó a tengerimalac szállítására, de nem az állatos résznél, hanem a háztartási részen a műanyag termékek között.
2013. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi és Pesti vagy más helyi üzlet vlt?
2013. ápr. 20. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
A tesco-ba lehet kapni macska-szállítóboxot, és akkor abba viheted egybe a két(!) malacot.
2013. ápr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi és ott olcsóbbak?? igazából 1 malacnak kellene csak egynek nem nagy egy cica szállító?
2013. ápr. 20. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az akciós macskaszállítókról lehetett szó. Az tud 2.000,- forintba is kerülni, és sokkal alkalmasabb a malac szállításra, mint amit nekik gyártanak, és cipőskanállal kell betenned az állatot.

Ha nagyobb be tudod bélelni szénával, és tehetsz az aljába hűtő / fűtő vizespalackot.

2013. ápr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nézd meg a Fressnapf-ba:) ott biztos van ( ma láttam)
2013. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Ferplast Aladino Large (36 cm-es) a legjobb. Se nem kicsi, se nem nagy. A tengerimalacbolt.hu-n láttam legutóbb.
2013. ápr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!