Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lenne jobb a tengerimalacom...

Mi lenne jobb a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés

6 vagy 7 eves,par honapja lassabban eszik,barnulnak a fogai es mintha nem novekednenek mar folyamatosan.Szoret par honapja nyirtam,mindig gyorsan megno neki,most mar nem,ugyanolyan rovid honapok ota.

Arra gondolok,mar oregszik.sulya is csokkent.tegnap este alaposabban megneztem pl.a kukijat is,mert kisfiu,es az oriasira van dagadva,lehet rakos,holnap viszem allatorvoshoz.pisilni egesz sokat tud,mert iszik boven.most a tapot beaztattam neki ugy egesz jol eszegeti,makog es reagal mindenre,csak lassabban.

ha az allatorvos felajanlja,hogy altassuk el,jobb lesz ugy a malackamnak?


2013. ápr. 21. 09:32
 1/3 EmpireForce válasza:
nem is kéne megvárni az állatorvost vigyétek oda altatásra ha szereted őt meg kell tenned hogy ne szenvedjen ha nem is látszik akkor is nehézkes már neki az élet ha hét éves akkor is az ritka jó életév egy tengerimalacnak
2013. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vidd el dokihoz, és beszéljétek meg. Minden jobb, mint az altatás. Ha nagyon szenved, akkor lehet, de hátha lenne valami más megoldás is, és hátha csak "nyugdíjaskorát" éli, és nincs komolyabb baja :)
2013. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom elvinni atatasra.remelem megszokja hogy beaztatott tapot kap es reszelt zoldseget.ez van.lassan,de eszik es amig eszik,addig elni szeretne,ugy gondolom.koszi,segitettetek donteni ebben:)
2013. ápr. 23. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!