Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Győr környékén eladó törpenyul...

Győr környékén eladó törpenyula van valakinek?

Figyelt kérdés

Eladó, lógófülű, lehetőleg fehér, lány, oroszlánfejű, lehetőleg kosorrú, kislány fiatal törpenyuszit nem tudjátok, hogy hol tudnék venni?

HA igen, képet is tudnátok csatolni?


2009. szept. 26. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
várj, megkérdem.
2009. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már majdnem jó, csak nem fehér és a füle sem lóg :$ De naon arik :)
2009. szept. 26. 16:27
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen nyuszit szeretnék! Valaki esetleg nem tudja, hol tudnék ilyenhez jutni?

2009. szept. 29. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Előbb is feltehetted volna ezt a kérdést. Két hete ajándékoztam el az ilyen nyuszkáimat:/ mert felénk senki nem kereste. Igaz messze lakom Győrtől, de megoldható lett volna, itt tanulok...banyek..

Szerintem is expressz, vagy valamilyen állatbörze,tenyésztő..kisállatkereskedést nem javaslom...nem mondom miért,,tudjátok.

2009. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kisállatbörze az állatkert mellett. szinte mindig vannak nyuszik, az enyémek is onnan vannak.
2010. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Szegeden lakok, de ha lejössz 500 Ft-val olcsóbban odaadom, vagyis 1000 Ft-ért. Nekem négy van ha 2-őt veszel 1800 Ft, ha 3-at 2700, ha négyet 3500 Ft. Válaszodat lécci e-mailban ird meg: vivienkrisztina@gmail.com
2010. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!