Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy nem lesz baja a nyúlnak,...

Hogy nem lesz baja a nyúlnak, ha szétrág olyan vezetéket, amiben áram van?

Figyelt kérdés
Több ilyet is hallok/olvasok itt az oldalon is, hogy szétrágott vezetéket, mégsem lett semmi baja. Mindig azt gondoltam, agyoncsapja az áram ilyenkor. Hogy nem lesz semmi bajuk?

2013. ápr. 25. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt én sem értem,nekem egyszer a hörcsögöm szökött ki és szétrágta a töltőmet

azóta is azon gondolkodom hogy miért nem lett baj,és hogy hol szökött ki

2013. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért nem lett baja mert pont azt rágta meg amelyik csak elvezető volt pl ha zárlat van az, az én hörcsögöm is igy járt ő is szerencsés volt .DD
2013. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű biológia, áram hatására az izmok összerándulnak, vagyis amikor megcsapja az áram általában automatikusan hátraugrik akár akar, akár nem. Gond akkor van, ha beleakad a vezetékbe, ilyenkor az áram a szívet se mengedi elernyedni anélkül meg sokáig nem lehet élni. Egyébnként pont ugyanaz az eset, mint a embernél.
2013. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem az ágyam alatt a kislámpámnak a vezetékét rágta meg úgy hogy else hittem hogy még él, persze mikorén ki akartam húzni akkorengem megcsípett, így lehet hogy őt is csak megcsípte kicsit az áram, bár azóta békénhagyja a töltőmet meg minden kábelt ami a lakásba van :)
2013. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a töltőben nem 220 V megy, sztem az átalakitott. Az antenna vezetékekben se 220 megy.
2013. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Némelyik nyúlnak van nagyon szőrös talpa, és nagyon nagy mákja. :)
2013. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1 nyúlláb kis szerencse, 4 nyúlláb óriási szerencse. :)

Amúgy pedig figyeljetek oda! Egy nyúlnál, vagy rágcsálónál nem szabad mérgező növényt, vagy áram alatti vezetéket szabadon hagyni!

2013. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan elönye dolognak hogy nem kell gazt pazarolni a nyuszisülthöz
2013. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!