Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak az iszonyatosan...

Mit csináljak az iszonyatosan lusta nyulammal?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nem akar soha kijönni. Még jutalomfalattal sem. Pedig régen sokat volt kint. Most kb. 1 hónapja csak bent fekszik. Eddie is ivartalanított volt, tehát nem ezért lustulhatott be. És még csak 1,5 éves.

2013. ápr. 25. 19:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Régen nekem is volt nyulam, és az enyém sem mozgott túl sokat. Apa csinált neki külön kis helyet és ott volt, persze a füvünkön néha szaladgált, de az inkább a kis nyuszikra volt jellemző. Hány kilós nyulad van?
2013. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy fáj a lába vagy ilyesmi és ezért nem akar kijönni?
2013. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
állatorvos látta már? fáj a lába vagy "csak" a kedve rossz? hol tartjátok?
2013. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A körme rendben? Van szőnyeg ahol futtatod? Ugri kifarol a parkettán, és csak a szőnyegen lendül bele...
2013. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg talpfekély? Az is tud ám fájni :s
2013. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem túlsúlyos. Jókedvű, ketrecében szokott 'szaladgálni'. Nemrég volt oltáson, tehát orvos látta. Hatalmas szőnyeg csak az övé, bármikor kijöhetne.
2013. ápr. 25. 21:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Oltásnál a körmét is levágták.
2013. ápr. 25. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:

az én nyuszim is elég lusta én most kb 2 hete azzal dobom fel az estéit hogy a kaját nem tálba kapja hanem a dobozra vágtam egy lyukat és azon esik ki a kaja ha görgeti(halywood-os doboz) bár most azt csinálja hogy csak ül apa elött és néz rá hogy segítsen neki kiszedni, erre úgy jöttük rá hogy hiába kezdte el rugingatni semmi reakció de aohy szórt ki neki egy picit egyből habzsolta, amikorolyanja van akkor a függönyünkkel szokott játszani, írtó édes ahogy kergeti és szenved hogy beleakad a nózija

engem is érdekel igazából hogy ki mivel dobja fel a nyuszika napjait, egyébként nem tudom hogy unatkozik-e mert délután kint szokott aludni a konyhába és sztem ha játszani akarna vagy simit akar akkor jönne oda mert vannak ilyen napjai este meg a kaját várja .. :)

2013. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van elég kihívása a lakásban? A mienknek van olyan helye, ahová magasabbra kell ugrania, széklábak rágásra, háromágú macskaalagút, csörgő dobálásra, párna pakolásra, a szőnyegek kicsik és könnyűek, szóval azt is hajtogatja. A székeinkre is felugrik a kis pimasz. Egyszer egy kisszekrény tetején találtam meg, ásni is szokott egy bizonyos ponton. Nálad vannak ilyesmik? :)
2013. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, én vettem még egy gömböt, amit gurítania kell, hogy kajához jusson. Meg a papucsomat is áthelyezi, vagy feldönt egy egész táblát, hogy bejusson egy eltorlaszolt helyre, ahol a szénabála van, és akkor ott ás, meg ás, meg ás, és élvezkedik. Vagy kimegy a konyhába, és nézelődik, pedig nem szabad neki. Hobbiból néha megkergetjük, de nem ijesztően!
2013. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!