Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi van a nyulammal megint?!

Mi van a nyulammal megint?!

Figyelt kérdés

Idén már volt egy ideiglenes lebénulása. Ez olyan, mint amikor magától bénul le a nyúl, és kezd felépülni, addig nekünk kell őt etetni.

De tegnap este eső volt, és két nyuszint van. Bambi a lány, ő az enyém, és vele volt már ideiglenes lebénulás. Már kint vannak nagy ketrecben, és esélyes, hogy pocakos. Este valószínűleg, valahogy kiszökött, és reggel valami "sírást" hallottak bátyámék a ház előtt. Kiment bátyám, ott feküdt Bambi. Azt mondták, elütötte az autó, de ez hülyeség, mert akkor neki már ott annyi, és saját magának is eltörheti a gerincét. Él, szaporán veszi a levegőt, támasztja magát, elől mozog a két mellső lába. Lehet, hogy megint ilyen bénulása van, mert nem tud futni sokat a ketrecben?


2012. júl. 27. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát meglehet. Egy állatorvoshoz ha elvinnétek, ő állítana fel egy helyes diagnózist
2012. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet megint idegcsípődése van. 4 napra helyre jött. Már kidobtunk rá 3-4 ezer forintot, anyáék nem akarnak megint kidobni rá... Merthogy ez "csak" egy nyúl..
2012. júl. 27. 08:55
 3/10 anonim ***** válasza:

3-4 ezer forintot "dobtatok ki" rá?


Ne haragudj, de azén nyuszim fogműtétje (röntgenekkel és a műtéttel együtt) volt 70 ezer ft körül, és ez még olcsónak számít...


Ne tarts állatokat, ha nem tudsz róluk megfelelően gondoskodni, amibe az állatorvosi ellátás is beletartozik!!!

2012. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fiatal lány vagyok, nem én tehetek róla, hogy anyámék nem fizetik ki. Én több ezret is kidobnék az állataimért. Az meg nem az én hibám, hogy apám elcseszte a ketrecet.
2012. júl. 27. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 16 éves lány vagyok, mégis ki tudtam fizetni a műtétet.


Szedd már össze magad, ennyit érnek az állataid számodra??

2012. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Én 16 éves lány vagyok, mégis ki tudtam fizetni a műtétet."


Akkor te nagyon mázlista vagy. Én 17 vagyok és ugyan a szüleim kifizetik az állatorvost, de 70.000-res műtétet már nem engedhetnénk meg magunknak. Azért ne csak a dúsgazdagok tarthassanak már állatot, oké? Persze, az ember vállalja be úgy, hogy kifizet, amit csak tud. De 70.000 az iszonyú sok.

2012. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* Nem mintha nem fizetném ki, ha lenne annyi pénzem. De ma nem sok ember teheti meg ezt.
2012. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi se tehettük volna meg, ha nem dolgoztam volna minden szabadidőmben.
2012. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendben, de attól még nem kell leszólni azt, akinek nincs ennyi pénze.
2012. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedvesem. 15 évesen hova dolgozzak falun? :)) Nézzél már kicsit magadba kérlek, és gondolkozz el.

Hát, sajnos már tarkón kellett csapni, mert a sebét veszettül rágta ..

2013. ápr. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!