Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy kis fehér egeret?

Vasstoto kérdése:

Találtam egy kis fehér egeret?

Figyelt kérdés

Találtam egy fehér egeret az udvarunkban és fel hoztam most egy műanyag terráriumban van egyenlőre. 20cm hosszú 10 cm magas 15cm széles.

Ez megfelel?

Mivel etessem?

Banánt adhatok neki?


2013. ápr. 26. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is tegyél be neki egy kis dobozt házikónak, mer biztos nagyon fél. Tegyél be vizet egy kis tálba.


A csokis nápolyit imádja. Felvágottat, csirkét, szárazkenyeret, szotyit, kukoricát, mindenféle magokat.


De az egerek társas lények. Kéne találni mellé még egyet, mert egyedül halálra fogja parázni magát.

2013. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kicsi ez a hely.

3-szor ekkora otthont vegyél neki.

Igen, adhatsz neki banánt. Vegyél neki fehér egereknek való magkeveréket is. Adj neki almát, körtét, paradicsomot, uborkát...stb. Néha háztartási kekszet, diót, keményre főtt tojást.

stb.stb.

2013. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy nagyon kicsi holnap átrakom egy másik 65cm-resbe Ha veszek egy társat az lehet azonos nemű?
2013. ápr. 26. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, az egerek társasok, megvannak az azonos neműekkel is. Mégis csak egyszer előjött, vagy hogy tudtad megfogni?
2013. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lent a kerítésnél találtam és elkaptuk átcsaltuk. Ott rohangált. A szomszédban rengeteg macska van nem tehettem mást.
2013. ápr. 26. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Tökmind1 úgyis megdöglik
2013. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mièrt?
2013. ápr. 27. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
vadonból ne tarts befogott állatot, ki tudja mit terjeszt, i baja van
2013. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Màr a harmadik eszakàt is kibirta kapott egy teràriumot is jol megvan.

Az azonos nemüek nemfognak veszekedni?

2013. ápr. 28. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!