Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögnek kell vizet adni,...

A hörcsögnek kell vizet adni, vagy csak gyümölcsöt, amiből kiszívja a nedveket?

Figyelt kérdés
Van egy hörim,és nem tudom,mit rakjak be neki. Vizet vagy csak szimplán almát... A vizesküblijét mindig felborította de félek hogyha nincs vize,baj lehet... Mit kell ilyenkor csinálni?
2013. ápr. 27. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Adjál neki, majd eldönti, hogy szomjas-e:)
2013. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bruce_Wayne válasza:
28%
ha sok lédús gyümölcsöt kap, nem kell neki víz
2013. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem elég neki alma, nem kell neki külön víz!:) Nekem egy tengerimalacom van, bár én adok neki mindkettőt, de felesleges!
2013. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Adj vizet neki, inkább főleg nyáron!
2013. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Először is a hörcsög nem pók, hogy a nedveket szívogassa. xD Ahogy megeszi a gyümit/zölit, úgy veszi fel a lét a kajából. Én nem adok az enyéimnek, mert alma, uborka a fő kaja, amiknek nagy a nedvességtartalma. Viszont ez nagyon hülyeség, hogy kupakban teszed be neki, mert

1. felborítja, így átázik a forgács,

2. hidegebb időben felfázik a vizes forgácsban,

3. nem egészséges neki, ha nedven forgácsban él.

Vegyél neki egy normális önitatót, ha vizet akarsz neki adni, de ha naponta kétszer adsz neki kaját, akkor nem szükséges neki víz.

2013. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

jézusom...

komolyan ennyire sötétek a hörcsögtartók? a hörcsögnek SEM elég annyi folyadék amennyit a táplálékával bevisz. igyatok ti is egész nap zöldséget meg gyümölcsöt és ne igyatok hozzá semmit egész álló nap ,meglátjátok milyen szomjasak lesztek nap végére...

pff...méghogy nem kell vizet adni a hörcsögnek ha kap zöldséget/gyümölcsöt-.-

egy hörcsög is ugyanúgy iszik, ahogy az ember.

az enyém nyáron !egy golyós itatónyi! vizet megiszik egy max két nap alatt. télen is max egy hét alatt megiszik egy itatónyi vizet (egy dl-es itatóról beszélek).

mindezt úgy teszi, hogy mindig van előtte alma mert az az alap zöldféléje, és minden nap kap hozzá egyéb friss zöldséget vagy gyümölcsöt.


magyarul: igen kell nekik adni vizet de csak golyós rágcsálóitatóból és csak olyan vizet adj neki amit te is meginnál. nem várhatod el tőle sem, hogy egy hetes vizet igyon, te se innád meg.

2013. ápr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki egy golyós önitatót.

Ha nem szomjas, majd nem iszik. Ha viszont megváltozik egy körülmény és szomjas lesz, van módja inni.

Ezt állatorvosok írták:

[link]

2013. ápr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ashli válasza:
volt hörcsögöm kell neki a víz.baja nem lesz tőle.gazdaboltokban lehet venni párszáz ft-ért itatót sőt még van vízbe rakható vitamincsepp is höriknek
2013. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szüksége van vízre!!!!!!!!!!!! Lehet lesznek olyan napok, hogy nem fog inni (amikor sok lédús gyümit kap), de mindenképp muszáj, hogy legyen előtte!!!!!!
2013. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!