Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék venni 2 db tengerima...

Szeretnék venni 2 db tengerimalacot. Az megoldható lenne hogy mindkettő fiú legyen? Egy alomból valóak lesznek, de félek hogy bántani fogják egymást. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Vagy mi lenne a legjobb párosítás? 2 lány, vagy 1 fiú és 1 lány?(ez azért nem lenne jó mert nem akarok kicsiket)

2013. ápr. 27. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem csak 1 van,és imádom:) Bár biztos nem érzi jól magát így,de nagyon szeretem. Szerintem a 2 lány jobb lenne!
2013. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt 1 lány, most 1 fiú malackám. 2-t együtt sosem tartottam. A lány nagyon aranyos, jótermészetű volt, de ha ki akartam venni a házból, mindig hátrapisilt,és mehettem kezet mosni XD. A fiú sokkal többet mozog, csavarog ha kiengedem az erkélyen, követeli a kaját de nem tud hátraspriccelni. Viszont hangosabb. 2 fiú valószínűleg verekedne. Azt tudom, hogy ha 2 fiú 1 lány van, akkor véresre harapják egymást annyira vetekednek. De ha nincs lány, akkor nem tudom. Lehet hogy a kaján is összeveszek. 2 lány talán okosabb döntés lenne.
2013. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 fiú van egy alomból, teljesen jól kijönnek egymással.

Több, mint egy évesek és soha nem veszekednek!

Mások szerint a lányok jobban kijönnek egymással, de szerintem a fiúk ugyanúgy!

2013. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy 2 fiú, vagy két lány
2013. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha egy alombol vannak nem bantjak egymast...nekem is volt egy alombol 2 fiu es nagyon jol elvoltak!
2013. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tartunk tengerimalacot egyedül! Amúgy ha összeszoktak vagy egy alomból valók mindegy hogy fiú-fiú, vagy lány-lány!
2013. ápr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Független attól, hogy egy alomból származnak, az hogy jól ki fognak-e jönni egymással. Két fiút gond nélkül lehet tartani együtt, de kamaszkorban előfordulhatnak dominanciai összezörrenések, ezért jobb lenne ha lenne köztük fél év korkülönbség (mert akkor adott ki a "főnök" :))

Egy fiút és egy lányt NE vegyél! Ne szaporíts kérlek!!!

2013. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát!

Amugy írtam is hogy nem szeretnék kicsiket :)

2013. ápr. 29. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!