Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rozsdás vizet ivott a hörim,...

Rozsdás vizet ivott a hörim, ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Ez most tudom, hoyg nagyon durván hangzik, de csak egy kortyot ihatott max, mert gyorsan elkaptam előle. Még a múlt héten festettem, egy fém tégelyben ott maradt a víz a szobában, és most, hogy kitettem egy kicsit szaladgálni a hörit, beleivott, de tényleg rögtön elkaptam onnan, úgyhogy nagyon minimálisat ihatott, de nagyon aggódom, hogy valami baja lesz, szerintetek? (amúgy egy kétéves törpehörike)

2013. máj. 3. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha két éves akkor már nem sok van neki hátra.

Egyébként nem hiszem, hogy baja lesz.

Ha eddig nem produkált tüneteket akkor nincs baj.

2013. máj. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont a kora miatt aggódom, hogy nehogy emiatt legyen valami komolyabb baja, de elég jól van (avagy a szokásos, eszik, iszik, ugrál :))
2013. máj. 3. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pótolta az esetleges vashiányát. Nagy gondja nem lesz.

Mellesleg Presser Gábornak meg rozsdás szög van a szívében :)

2013. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából talán még jót is tett neki egy kis vas. Én is ittam már rozsdás vizet és azon kívül hogy nincs jó íze, semmi bajom nem lett. :)
2013. máj. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!