Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy denevért de a...

Acidblackcherry kérdése:

Találtam egy denevért de a szárnya tuti hogy el volt törve, Ti mit csináltatok volna egy törött szárnyú denevérrel? Mert evett ivott meg úgy jól el volt viszont tuti hogy fájt a szárnya, nem tudom hogy jól tettem e hogy levittem az állatkórházba

Figyelt kérdés
kb 4 napig nálam volt és konzerves kutyaeledellel etettem meg tejjel, imádta. Viszont anyám miatt le kellett vinni az állatkórházba, szerintem megölték.
2011. ápr. 21. 09:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt már nem fogod megtudni,de becsülendő,hogy 4 napig gondoskodtál róla...
2011. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi, akkor miért érzem magam szemétnek, olyan mintha én öltem volna meg :(
2011. ápr. 21. 09:35
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy :)) Egyébként nem hiszem hogy megölték, max elengedték. Nem ölted meg, nyugi él még a dencsi! :)
2011. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát nem tom mit tud kezdeni egy denevér magával ha nem tud repülni... még ha el is engedték
2011. ápr. 21. 09:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ölték meg, nyugííí:). Nagyon aranyos vagy, csak gratulálni tudok hozzád.:) Az állatkórházban max. elaltathatták, ami pedig totál fájdalommentes. Ne aggódj! Ott a legjobbat tették vele !!! Akkor is ha elengedték, és ha nem is...
2011. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, jóllátod. Repülés nélkül valószínűleg életképtelen lenne, ezért volt a legjobb az, ha elaltatták, ha nem jött helyre a szárnya.
2011. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát remélem hogy tényleg elaltatták és nem kitették vhova, mert azt én is meg tudtam volna csinálni. köszi hogy ilyen rendesek vagytok
2011. ápr. 21. 10:03
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Az állatkertbe is vihetted volna az élet-halál házba. Ott befogadják az elárvult vagy sérült vadállatokat. Remélem, a kórházban is gondját viselik majd, csak nem ölték meg ok nélkül!
2011. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod meglátogatni? Ha látnád, legalább megnyugodnál. De ők biztosan megmondják mi van vele...
2011. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
szívesen meglátogatnám de nagyon messze van tőlünk az állatkórház, örülök hogy le tudtam vinni. Az állatkertre nem is gondoltam de az meg még messzebb van .
2011. ápr. 21. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!