Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig bírja egy nyúl élelem...

Meddig bírja egy nyúl élelem és víz nélkül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Addig amíg ki nem nyúl...
2013. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapból egésznap elötte kell lennie a szénának, víznek. Ha utaztani akarod, akkor előtte etesd meg alaposan.

HA meg te utazol el, akkor kérj meg valakit, hogy naponta legalább 1x nézzen rá valaki, és ellenőrizze hogy legyen kajája, meg vize.

2013. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Persze,ez így oké,de mégis,meddig bírja ki kb. ?
2013. máj. 6. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:

valami rémlik hogy ha 24 órán keresztül nem eszik akkor leáll a bélműködés stb és akkor elpusztul, de ebbe nem vagyok biztos csak rémlik valahonnan :/

mégis mennyi időről lenne szó, mert így lehet hamarabb válasz kapnál hogy lehet-e vagy nem :)

2013. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előbb azt írd le MIÉRT? Lehet, hogy van más megoldás.
2013. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdés volt amire kellett tudnom a választ,köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2013. máj. 6. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Náluk 24 óra nem evés már életveszélyes.
2013. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem 3 napig simán kibírja! (sajnos ismertem olyat, igazi ház mögött nyúlketrecben nyúltartó aki 2 naponta járt a nagy melegben etetni-itatni és ha úgy jött ki akkor simán 3 nap. és éltek a nyulak!
2013. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mekkora egy állatkínzó r*hadék. Az ilyenekkel én is ezt csinálnám: 40 fokban a tűző napon 2 naponta annyi száraz kenyér meg víz hogy épphogy éhen ne haljon.. Egyébként egy ember kb 2 napig bírja víz nélkül, nem hiszem hogy a nyulak tovább bírnák.
2013. máj. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hol olvastad, hogy egy ember 2 napig bírja víz nélkül? földrengések után a romok alól simán 5 nap után is szednek ki élő embert!
2013. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!