Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Halywood nyúltáp kemény...

A Halywood nyúltáp kemény vagy puha?

Figyelt kérdés

Volt már nagyon puha pelletált tápja, amellett túlnőtt a foga. Most egy gyengébb minőségű van, ez jó kemény, azóta nem is nőtt túl neki. Viszont minőségi táppal szeretném etetni, Halywoodot néztem ki.

Még mielőtt kioktatnátok, a nyuszim foghibás, a doki ajánlotta, hogy kemény tápot adjak neki, és láám azóta semmi baj. Pedig akkor is evett sok szénát és rágta a fát, mikor puha tápot kapott, mégis túlnőtt.


2013. máj. 7. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogproblémás állatoknak a Complete nevű tápot csinálják.
2013. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az puha, vettem már olyat.
2013. máj. 7. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint a Verselle Laga készíti, nem a Helywood.

A tápnak nem csak keménynek kell lennie, hanem hosszú szálas rostot kell tartalmaznia.

2013. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom neked mi a kemény, én ujjal nem tudom összenyomni így relatíve keménynek mondhatom, de úgy is csinálhatod hogy 2 féle tápot adsz neki, így lesz olyan benne ami kemény és olyan is ami tartalmaz elég tápanyagot neki, egyébként nem légmentesen van szerintem lezárva csak simán egy kupak van rajta, ha bemész a boltba és megkéred hogy nyissanak ki egyet lehet megengedik vagy megveszel egyet, 450 a fresnapfba sztem egyszer kilehet bírni ez az árat max nem veszel többet belőle :)
2013. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!