Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor oltassam be a törpenyusz...

Mikor oltassam be a törpenyuszimat?

Figyelt kérdés
Szeretném már beoltatni a nyuszimat mert nagyon sok szúnyog van meg minden most lesz 3 hónapos.Mennyi idősen kaphatja az első oltását?

2013. máj. 9. 06:21
 1/7 anonim válasza:
Nekem áprilisban kellett beoltatni a szúnyogok miatt de az enyém már 1,5 éves :) Azt nem tudom hogy mikortól lehet szerintem neten meglehet nézni vagy állatorvoshoz szaladj el kérdezd meg az a legbiztosabb ;)
2013. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itt elolvashatsz pár, nyulakat fenyegető vírust, betegséget:

[link]


4 hónapos kortól pedig bármikor beoltathatod őt, azelőtt nem tanácsos, az állatorvos leírása szerint sem.

2013. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat! :)
2013. máj. 9. 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, 6-8 hetes korban már el lehet kezdeni az oltási programját, úgyhogy szerintem már nyugodtan viheted. Minél előbb oltasd be, mert tényleg sok a szúnyog, nehogy baj legyen!
2013. máj. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen én is úgy tudom hogy 6 hetes koruk körül már be lehet oltatni, úgyhogy minél hamarabb vidd el, mert ha ez az első oltása akkor kell ismétlő és így 1-1,5 hónap is lehet mire kialakul a teljes védettség
2013. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hetes kortól lehet oltani, úgyhogy minnél előbb, mert beletelik pár hétbe, mire "hatni" kezd az oltás.
2013. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a tenyésztő monndta hogy ,a nyulat maximum 10 hetesen kell be oltani.. (Én 7 hetesen oltattam be és nem lett semmi baja,ezenkívül rá 3 hétre vinni kellett vissza még egy oltásért)
2013. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!