Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 7 kis hörcsögöm és nem...

Van 7 kis hörcsögöm és nem tudom, hogy mit csináljak velük mert csak 3 ember kér 1-et 1-et fejenként. Szóval mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerezz be 6 darab olyan alkalmatosságot, amiben el tudod őket helyezni. Ketrec, terrárium, szélső esetben műanyag vödör, mert ha hímek és nőstények együtt vannak sokáig, akkor

A. kinyírják egymást

B. tovább szaporodnak


Ha minden hörit különraktál, akkor adj fel hirdetéseket. Kisállatos internetes fórumokon, ingyenes apróhirdetőkön, esetleg facebook-on vagy iwiwen is a hirdetésekhez berakhatod őket.

2013. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És a fiú-lány párosodat is külön kéne venni, ha a kcsik nálad fogantak, mert így csak továbbiak jönnek majd. Ha a lány höri már vemhesen került hozzád, és nincs vele fiú, akkor ez persze nem lesz gond, akkor csak a 4 picin kell túladnod.
2013. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 3-4 hetesek, tehát ha már elválasztottad őket az anyjuktól akkor mindet külön-külön válaszd szét, ez fontos!

Mind a 7 hörcsög legyen külön ketrecbe vagy valahogy, ahogy tudod.

Én is így jártam egyszer, hogy 9 hörcsögöm volt, de nem én szaporítottam őket, hanem úgy vettem az anyát a kereskedésbe hogy terhes volt és volt meglepetés, néhány nap múlva lefialt.

Én úgy voltam vele, hogy eladogatom őket és 1-et tartok meg a kicsikből. Viszont annyira megszerettem őket, hogy mind a 9-et megtartottam. :) Külön ketrecet vettem mindegyiknek, és normálisan tartottam őket, mindegyiknek szép helye volt, volt rá pénzem szerencsére.

Azóta már csak 2 maradt belőlük, megöregedtek, betegek voltak, elfogytak.


Ha engem kérdezel, tartsd meg őket és legyél szerető gazdijuk, mint amilyen én vagyok, de mindenképp külön-külön ketrecben legyenek!!

2013. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy anyu nem engedi hogy megtartsam Őket mert kevés a hely a szobámba ráadásul anya azt sem engedi hogy vegyek magamnak ketrecet.
2013. máj. 10. 17:01
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Szia ! Javaslom , hogy látogasd meg a legközelebb eső állatkereskedést ! Én azért tenyésztek hörcsögöket , mert az állatkereskedésben , balassagyarmaton beveszik őket ... Na szóval kérdezd meg pl. azt aki az állatkereskedésben a pultnál van , hogy betudja-e venni ! :)
2013. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó kérdező! Te nagyon hülye vagy! Tenyészted, mert a kereskedésben beveszik?! akkor az szaporítás, drága barátom, mert neked a leírt szöveg alapján fogalmad nincs, hogy hogy kell rendesen TENYÉSZTENI. Ahhoz először is nem kereskedésből vett génhibás retardált felnőttek kellenek. szánalmas vagy.

Kérdező! Te pedig tanuld meg, hogy nőstény és hím hörcsögöt nem tartunk együtt. Szüleid is igazán tudhatnák... Vedd külön a szülőket MOST, 4 hetesen válaszd szét a kicsiket, vidd el őket egy kereskedésbe és viszlát. Bár mind génhibás, de legalább valaki majd megveszi, és nem a macska szájában végzi anyukád által...

2013. máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hidd el már szétválasztottam mert nem vagyok hülye és nem hagyom hogy a hím höri megölje a piciket. és amugy akkor honnan szerezzek hörcsögöt???? ha ne vagyek kisállatkereskedésben
2013. máj. 10. 19:36
 8/18 A kérdező kommentje:
másik meg az hogy én másodszorra veszek hörit és ez az első alom ami nálam született
2013. máj. 10. 19:38
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
kérlek, hogy soha többé ne szaporíts...
2013. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
az 5. válaszoló sem tenyészt hörcsögöt, hanem szaorít:)
2013. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!