Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 7 kis hörcsögöm és nem...

Van 7 kis hörcsögöm és nem tudom, hogy mit csináljak velük mert csak 3 ember kér 1-et 1-et fejenként. Szóval mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hogy honnan vegyél hörcsögöt, ha nem kereskedésből?? O.o

TENYÉSZTŐTŐL... Egészségesek, beltenyészet mentesek, szépek, színesek a tenyészetben lévő hörik, jobban jársz velük, mint a legtöbb kereskedésessel.

2013. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne aggódjatok, a kereskedésben bevett hörik valószínűleg már kígyókaják lettek... szegénykék. De hát a kígyónak is élnie kell valamiből.
2013. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdezz körbe állatkereskedőknél,hátha van olyan aki beveszi!

Nálunk bevették volna vagy 200ft-ért,vagy forgács,alom-ért cserébe!De pl ha meghirdeted őket,biztos találsz olyat aki szívesen fogadna el ingyen hörit:)

2013. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
... csakhogy retardált génhibás hörcsög így is van elég. a kereskedésben meg majd megetetik a kígyókkal, ha túl sok van és nem viszik őket... :/
2013. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ötödik válaszoló! szerintem te vagy a nagyon hülye , ráadásul egy gennyláda is , mert nem kérdező hanem válaszoló és nem kéne oltogatni , mert lemerem fogadni ha találkoznátok meg se mernél nyikkannni ... Gondolom te olyan interneten nagy szájú a valóságban beszari féle ember lehetsz ;)
2013. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, hogy rám gondolsz-e eme szép megfogalmazás alatt, de én az a válaszoló vagyok, aki a magát tenyésztőnek minősítő emberke után írta a tanácsot. És nem kellene szaporítani a hörcsögöket egyébként...
2013. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Dávkapcs ***** válasza:
Szerintem is állatkereskedésbe kéne vinni.
2013. máj. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akkor megnézem mi lesz ha beviszem őket a kereskedésbe hátha beveszik, ha nem akkor majd felrakom a netre.
2013. máj. 20. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!