Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok venni a tengerimalac...

Hol tudok venni a tengerimalacaim ketrecébe polcot?

Figyelt kérdés
A ketrec 80*45 cm-es, nem ferplast ketrec, ezért félek, hogy a ferplastos emelet nem jó bele. Azt a sarokba kell rakni, és a hosszúságánál meg a szélességénél a vízszintes rács nem pont egy magasságban van, kb fél centi eltérés van. Ez okozhat gondot? Segítsetek.

2013. máj. 11. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez a nyuszimnak van, teljesen megfelel a célra :)

2013. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom miből csináljak, egyedül nem is tudnék csinálni, apukám meg nem segít:( Vagy pl. parketta jó erre a célra? Nem fogják megrágni a malackák?
2013. máj. 11. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:

A szalagparketta is tökéletes, de akármilyen deszka megfelel.


Az a ferplastos L373-as görénypolc (ez a gyári neve, de ne zavarjon, malacnak ugyanolyan tökéletes) minden ketrecbe jó, amibe belefér, tehát a tiedbe is. 38*38 centis, a felfogatásnál majdnem öt centis kerek szorítócsavarok vannak, az valamelyik rácshoz biztosan elér.

[link]

Az se baj, ha nincsenek egy vonalban, és még az se baj, ha valamelyik függőleges.

A görénypolchoz lehet venni külön feljárót is, de például az én malacaim szívrebbenés nélkül felugranának rá.

2013. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez osb lapból van, azt hittem látszik rajta azért nem kommentáltam, igazából nekem apa csinálta meg de kb 10 percébe sem került, hogy levágja olyan méretűre amilyenre kell és vágjon bele két lyukat ahova a függőleges rács beilleszkedik. megpróbálhatod te is megcsinálni de én nem tudok egyenesen vágni meg apa tudja hogy úgyis csak elvágtam volna a kezem vagy vmi bénáztam volna és azt nem szereti nézni :) de ha tudsz vmi erős kartont szerezni a cocinak az is elég, a nyuszim 2 kilós sztem egy mali nincs ilyen súlyos, és azt könnyebb is vágni stb :)
2013. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vazul12 ***** válasza:
www.ebay.com nézd meg
2013. máj. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemár, két tengerimalac 80-as ketrecben???? szerencsétlenek..
2013. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te vagy a szerencsétlen. Kifutós a ketrec. A többieknek köszönöm:)
2013. máj. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!