Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az is jó, ha a tengerimalacnak...

Az is jó, ha a tengerimalacnak terráriumot veszek, vagy neki a ketrec jobb, vagy mindegy? : )

Figyelt kérdés
Azért szeretném a terráriumot mert az jóval olcsóbb mint egy ketrec :/
2009. okt. 1. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem terráriumban vannak,és semmi bajuk,jobb mert a a faforgácsot nem tudják ki kaparni.
2009. okt. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem, az is tökéletesen megfele, csak a ketrecet jobban ajánják, mert annyival jobb, hogy jbban szellőzik,de legfőképpen könnyebb takarítani, és fel lehet rá szerelni itatót, szalmatartót, ha friss zöldségeket adsz neki.Nekem volt mind kettő, a ketrec jobban bevált, praktikusabb, de ha terráriumot szeretnél az is jó, több embert ismerek aki szintén terrráriumba tarta csak annyi h hörcsög meg degu, nem igényel nagyon sokkal több teret egy tengerimalac mint a felsoroklak, de méretben azért nagyobb.Remélem sikerült érthetően leírnom.
2009. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 3-4 naponta cserélem a faforgácsot a terráriumban alattuk,nekm jobban bejött a terrárium,nem szorják ki a forgácsot,és egyszerüen tajkaritható,vettem egy szemeteslapátot ait csak erre használok,és szépen a zzal kilapátolom a szennyes forgácsot,áttörlöm a terráriumot,belerakoma fross forgácsot és kész.

negyed ora alatt megvan.

2009. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2009. okt. 1. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobb a ketrec, sokkal könnyebb takarítani. 2 tengerimalacnak kb. 100x50-es élettér kell, ami terráriumból igen tetemes súly. Jobban is szellőzik. Én a ketrec mellett voksolok! Ez csak egyszeri kiadás és a malik jobban érzik magukat! Nekem volt terráriumom, de le lett cserélve ketrecre. És csatlakozom az előttem íróhoz, hogy könnyebb felszerelni az etetőt, itatót.
2009. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!