Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A terrárium a jobb vagy a...

A terrárium a jobb vagy a ketrec egy törpehöri számára?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb szerintetek?

Terráriuma van a hörcsögömnek de állandóan szökik és nem tudok már mit kitalálni,

meg ha könyvet rakok rá akkor meg nem nagyon szellőzik, a házán, a mókus keréken az itatón mindenhól kitud mászni…  És nem tudok mit csinálni már, de ezt kérdezném hogy szerintetek melyik a jobb a terrárium vagy a ketrec? A ketrecben kitud szökni valahogy?

Kirágja? És ott jobban szellőzik tudom, de a forgácsot ki dúrja és takarítani kell utána mindig x))). Még karácsonykor kaptam a hörit, és szerintetek lehet ketrecre váltani így hogy megszokta már a terráriumot vagy nem? Köszike a válaszokat : DDD.


2011. febr. 26. 11:52
 1/9 A kérdező kommentje:
és egy ketrec mennyibe kerül?
2011. febr. 26. 11:55
 2/9 anonim ***** válasza:
inkább ketrec, mert nem büdösödik hamar, és szeret a rácsokon mászni. Kimondottan hörcsögnek készült ketrec 3-7 ezer ft, de érdemes megnézni a v@tera.hu-n vagy hasonlókon.
2011. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a választ, szerintem átváltok ketrecre.
2011. febr. 26. 12:43
 4/9 anonim válasza:
Mindegyiknek vannak előnyei és hátrányi is. Azt ajánlom ha van ketreced és akváriumod is akkor felváltva használd. Nyáron a ketrecet, télen pedig az akváriumot. Neked is jobb és neki is jobb, de azért nyáron vidd ki néha az udvarra.
2011. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nekem akárhányszor volt hörim mindig terráriumban tartottam mert iszonyú hogy mit tudnak csinálni a forgáccsal....állandóan túrják meg kaparnak....nekem nem volt minden nap energiám arra hogy porszívózzak! A szökés ellen annyit tudsz csinálni hogy vagy veszel egy olyan terráriumot ami jó magas....vagy pedig csináltatsz a tiedre egy tetőt...nem könyvet meg ilyenek hanem fából vagy akármiből szellőző nyílással mindennel.

Jah és a hörcsög nem mászik a ketrecen...az a patkány....a hörcsög inkább elbújni szeret meg ilyenek.

2011. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a válaszokat :)

tetőt majd csinálok rá az biztos, és sztem marad a terrárium.

2011. febr. 27. 11:56
 7/9 anonim válasza:
Szia! Légyszi vegyél egy ketrecet, sokkal, de sokkal jobb neki. Ajánlom a petfusion.hu weboldalt, én is tőlük rendeltem és nagyon rendesek. Olyan ketreceket árulnak, aminek az aljának van egy 10 cm magas széle és így egy szem forgács sem megy ki. A hörim imádja!
2011. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amúgy tényleg mászkál a rácsokon és olyankor nagyon édi. Ez mozgásra serkenti és ez nagyon jó!
2011. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, tényleg igazatok van, jobban szellőzik a ketrec meg mászkálhat a rácsokon nem úgy mint a terráriumban. És lehet hogy ketrec lesz, sőt biztos is. Majd megnézem az az oldalt, meg majd boltokba is benézek milyenek vannak. És ami tetszik, azt megveszem :) 2 emeleteset szeretnék, ott tudd mászkálni :D
2011. márc. 3. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!