Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy kis tengerimalac mennyi...

Egy kis tengerimalac mennyi ideig bírja étel-ital nélkül? 2 óra belefér neki? Szállítás miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis tengerimalacot venni a már meglévő mellé.

A tömegközlekedés miatt kb. 2 ótába telne a szállítása.

Ha addig nem eszik-iszik semmit, lehet baja?


A kereskedés, ahonnan hoznám, úgy zár, hogy ha záráskor hozom el az állatot, akkor onnantól számítva 2 óra múlva lennék itthon vele.

Sajnos más időpontban egyszerűen nem tudok elmenni érte. Illetve a közlekedés miatt mindig volna ennyi idő.

(Más pedig NEM kérek meg, hogy autóval menjünk, mert utána azt hallgatom...)


2013. máj. 15. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kibírja, de mibe kerülne berakni egy kis zöldet abba a dobozba, amiben szállítod?
2013. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igaz! Akkor viszek magammal zöldet, és akkor megoldva az útra!


1000 köszönet érte!

Még ennyi ideig soha nem szállítottam állatot. Azért is kérdeztem, hogy a tengerimalac kibírná-e, vagy hogy oldható meg...


Köszi!

2013. máj. 15. 14:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra vigyázz még, hogy ne legyen napon (a dobozt se süsse!) illetve erős szél se érje!
2013. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, hogy se napon, se huzatos(szeles) helyen ne legyen.


Az etetés-itatás volt a kérdéses számomra.

2013. máj. 15. 14:54
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötletet! :)
2013. máj. 15. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Én hétfőn hoztam nekem 3 órás út volt autóval. Hát én semmit nem vittem mert a féle "meglepetés" volt. tehát ahogy átvettük mentünk egyből boltba kajáért neki Meg vettünk répát is abba valamennyi víz van. :)
2013. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Répában is, de inkább az almában több folyadék van :) Meg néha a csőrös itatót "belógathatod" neki, hátha inna, bár nem hiszem, hogy fog. :)
2013. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha bedugod neki néha az itatót szerintem tutti nem fog inni mert félni fog tegyél inkább be neki valami olyan zölséget ami "vizesebb" de különben kibírja. de otthon mindenképp adjál majd neki!!
2013. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tegyél be neki egy kis szénát mindenképpen. az az alap kajájuk, meg amúgy is szeretik túrni, hátha megnyugtatja. és betehetsz neki egy kis vizesebb zöldséget is, pl. friss paprika, ha víz kellene neki. de szerintem annyira be lesz tojva, hogy nem nagyon fog enni.
2013. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!