Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyulakat pároztatni...

Okok1317 kérdése:

Ha a nyulakat pároztatni akarom az anyát estére is bent lehet hagyni a baknál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
persze
2013. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem ne hagyd bent ha nem akarsz családot akkor nem kell hogy együtt legyenek hiszen akkor a bak egyfolytában csak dugni akarja és abba bele is halhat, hidd el gyorsan végeznek :)
2013. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mert én attól félek hogy a nőstény egy idő után megtámadja a bakot
2013. máj. 16. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem eza támadás mind a két oldalról fenn áll, nem tudom hogy akik sok nyulat tartanak együtt ott miért nem harcolnak vagy hogy is megy ez, de az én fiú törpémhez egyszer jött egy kiscsajszi, és akkor mondták a gazdái hogy ez előfolrdulhat hogy agyonnyomja a nőstényt :/
2013. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem már 3-szor szült a nyulam és mind a háromszor végig bent volt a bak is és semmi bajuk nem lett
2013. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igazából nem világos hogy a nyuszik milyen viszonyban vannak, de nekem az jött le hogz ké idegen nyuszit akar pároztatni nem pedig olyanokat akik együtt élnek
2013. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát úgy élnek együtt hogy egymás mellett vannak a ketreceik
2013. máj. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!