Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékokat lehet készíte...

Kertészné:-) kérdése:

Milyen játékokat lehet készíteni vagy kapni törpenyulaknak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim a mászócsövet szereti a legjobban.
2013. máj. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim kapott már mindenfélét: joghurtos poharat, wc papír gurigát, drágább, boltban kapaható nyuszinak való játékot, de 5 percen túl semmi nem köti le. Jobban elvan ha a szobában ki van engedve, mert akkor órákig elnézelődik, meg szaglászgat, esetleg rohangál mindenfelé. A nap többi részét meg alvással vagy szénarágcsálással tölti.

Egy szó, mint száz, ebből azt akartam kihozni, hogy ne költs pénzt nyuszijátékra, mert nem fogja érdekelni pár percnél tovább. Inkább adj neki valami egyszerű otthon is megtalálható dolgot.

2013. máj. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok köszi válaszokat!! még csak 7hetes igen szeret kinnt lenni nézelődni már "hiszti" is volt amiért bezártam a helyére este (120as ketrec), de nyilván kinn jobb anya közelében!! Bújócsövet lehet kipróbálom szeret kis helyekre bemenni :-)
2013. máj. 21. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!