Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen mókus fajtákat lehet...

Melcsiii2012 kérdése:

Milyen mókus fajtákat lehet tartani házban vagy háznál?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Közönséges gyilkosmókus.
2013. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Magyarországon honos vadon elő mókusokat nem! Mert ők védettek. Amiket az állatkereskedésekben làtni (de én minden állat esetében hozzáèrtő, megbízható tenyésztőt ajánlanék) azok szerintem amerikai csíkos mókusok, én ezt a fajtát ismerem. De javitson ki vki ha rosszat mondok, csak van itt vki aki tart mókust :)
2013. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szibériai csíkos mókus, Tibeti fehér mókus, mi ezeket tartjuk, de van még más fajta is szerintem. www.google.com
2013. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Repülő cukormókust is lehet, és talán a legaranyosabb állat ami csak létezik, és még megfizethető is! :)
2013. máj. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszön mindenkinek a jó válaszokat
2013. máj. 25. 13:26
 6/8 anonim válasza:
Nekünk Deguink voltak, csak azzal vigyázni kell ha párt veszel érdemes a fiút "ártalmatlanná" tenni, mert három havonta új alommal gazdagítanak. Mi megszívtuk egyszer velük kaptam egy nőstényt a férjem fiú degujához és mire észbe kaptunk 50 valahány degunk volt kicsivel több mint fél év alatt és a kutyának nem kellettek....
2013. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok..... Amúgy a deguk igen távol állnak a mókusoktól.....
2013. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hogy tavol allnak, mert a degu a csalitpatkany csaladjaba tartozik, de amerikai mokusnak is szoktak nevezni....
2013. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!