Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor fial a tengerimalac?...

Mikor fial a tengerimalac? Hány nap múlva?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 15:38
 1/6 A kérdező kommentje:
És azt is meg szeretném kérdezni, hogy hány db kis malackát szül ? Meg köszönném a válaszokat! :) :)
2013. máj. 29. 15:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor lett vemhes?
2013. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát március 12-én vettem meg és azon a napon már a fiú kergette a lányt és szerintem azóta. :)
2013. máj. 29. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Hurrá, szaporítsunk nyakra főre, anélkül, hogy bármit is tudnánk róla, egyébként a kérdésre válaszolva, 63-72 nap a vemhesség időtartama. Az, hogy mennyit fial, teljesen változó lehet. Mindenesetre a hímet külön kéne tenni, mert ha nem tudnád a szülés után 2 órával már újra befedezheti a nőstényt. Ez pedig nemkívánatos, mivel még szoptatja az előző almot, de már vemhes a következővel. Így borzasztóan kimerül a szervezete, és még a kölyköknek sem jut elegendő táplálék. Egy nőstényt, amúgy hat hónapos kora előtt nem nagyon ajánlatos fedeztetni, és életében max. 3x lehet fialnia, de mindig legalább két-három hónap pihentetés kell a vemhességek között. Hozzátenném,fajta nélküli keverék állatok esetében egyszer sem kéne, mivel a kereskedések tele vannak az otthon hozzá nem értésből szaporított malackákkal.
2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már rég külön vannak téve..
2013. jún. 1. 09:59
 6/6 A kérdező kommentje:
most fog elsőnek születni kismalacaim és ammúgy is neked mi közöd van hozzá hogy az én malacaim hogy fialnak én csak egy kérdést tettem fel..!
2013. jún. 1. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!