Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Teljesen be depiztek a tengeri...

Teljesen be depiztek a tengerimalacaim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Két fiatal lány malacom van, folyamatosan kivannak engedve, kapnak néha desszertnek ubit, szeretik ha simogatom őket, ha abbahagyom már nyúlnak a kezemért, hogy még.. De 2-3 napja teljesen bedepiztek, hiába engedem ki őket csak vannak magukba. A terráriumban is csak fekszenek, és ürítenek egy helyben.. Nem tört el semmijük, és parazitára meg ilyenekre utaló nyom sincs rajtuk, szóval nem értem.


Nagyon aggódok értük, legyetek szívesek segítsetek.



2013. máj. 28. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt malacom, de sajnos ebben nem tudok segíteni, viszont az alábbi honlapon érdeklődhetsz fórumon róla mi a teendő sőt lehetséges, hogy a betegségek vagy a viselkedés menüpont alatt is megtalálod a választ. [link]
2013. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd el őket orvoshoz, lehetséges, hogy mindketten betegek.
2013. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos szerintem is. Miket ettek? Nem adtál nekik valami újat mostanában?
2013. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon megijedtek valamitől.
2013. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 megoldás van: 1. Irány a doki mert van olyan betegség is amire nem utal semmi csak mikor már nagy a baj akkor találsz rá jelet. 2.Lehet hogy fiú tengerimalac kéne nekik.
2014. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!