Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért gyűjtheti a nyulam a...

Miért gyűjtheti a nyulam a szénát a szájába?

Figyelt kérdés

A bak nyulam pár napja valamiért összegyűjti a szájába a szénáját, és szétszórja a lakásban. Ha nem engedem ki a helyéről, akkor ott áll a szájában a szénával a ketrec ajtajánál, majd egy idő után megunja és elkezdi kidobálni a ketrecből.

Egy ideje amúgy is furán viselkedik, mindent meg akar hágni, velünk szemben is agresszív. Nagyon gondolkodunk az ivartalanításán. De ezt a szénás dolgot nem tudjuk hova tenni.


2013. jún. 1. 13:10
 1/5 anonim válasza:

Biztos, hogy véletlenül nem nőstény nyúl?

Velünk ugyanis az volt, hogy vettünk egy nőstény nyulat, aztán vettünk mellé még egy nőstényt, amelyik igazából bak volt, de ez csak akkor derült ki, amikor megszülettek a kisnyulak.

2013. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őszintén? Nem tudom , milyen nemű...:)

Azért gondoljuk, hogy bak, mert egy ideje mindent, még a macskáimat is meg akarja hágni... Vagy lehet, hogy identitászavaros nőstény?:)

2013. jún. 1. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a bak tesz hágó mozdulatokat, hanem az ivaros lány nyúl is.
2013. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bak, akkor látványosan nagy heréi vannak.
2013. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A nőstény is csinál olyan mozdulatokat mint amilyeneket a bak. Nekem volt olyan is, hogy összeengedtem a bakot a nősténnyel, és a nőstény (rávetette magát a bakra).
2013. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!